О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года №17-52 "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 6 декабря 2022 года № 33-95
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года под №17-52 "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163323) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 103 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 627 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 91 556 тысяч тенге;
2)затраты 106 018 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 835 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 835 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 835 тысяч тенге.
"2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 156 619 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 143 594 тысячи тенге;
2)затраты 163 403 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қонаев қаласының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №17-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 33-95 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қонаев қаласының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" №17-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163323 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 103 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 91 556 мың теңге;
2)шығындар 106 018мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 835 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 835 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 835 мың теңге.
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 156 619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 143 594 мың теңге, оның ішінде:
2)шығындар 163 403 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 6 784 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 784 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 784 тысячи тенге.
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям1, 2 к настоящему решению соответственно.
Секретарь маслихата города Қонаев С. Нурсолтанова

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 784 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 784 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 784 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Қонаев қаласы мәслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа переж вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0