О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 29 декабря 2022 года № 36-101.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 187 103 тысячи тенге, в том числе:\
налоговые поступления 16 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 170 553 тысячи тенге;
2) затраты 190 523 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 420 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 420 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Конаев Алматинской области от 25.12.2023 № 15-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 151 507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 129 217 тысяч тенге;
2) затраты 153 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 778 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Қонаев қаласы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 36-101 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023-2024 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 212 200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 195 650 мың теңге;
2) шығындар 215 620 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 420 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 420 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 10.11.2023 № 14-44 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 162 065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 139 775 мың теңге;
2) шығындар 163 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 778 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 778 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Конаев Алматинской области от 25.12.2023 № 15-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата города Қонаев С. Нурсолтанова
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 29 декабря 2022 года № 36-101
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Конаев Алматинской области от 10.11.2023 № 14-44 (вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Заречного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
Класс
тысяч
Подкласс
тенге
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 778 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 10.11.2023 № 14-44 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының хатшысы С. Нурсолтанова
Қонаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 36-101 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 10.11.2023 № 14-44 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
теңге
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0