О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 18 января 2022 года № 14-60 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2022 года № 28-106
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2022-2024 годы" от 18 декабря 2022 года № 14-60 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы54680тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6238 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 48442 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20177тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28265 тысяча тенге;
2) затраты 56 731тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2051 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2051тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2051 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 39 803тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3646 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 157тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18587 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17570 тысяч тенге;
2) затраты 39 803тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қаңтарындағы № 14-60 "Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 28-106 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқащ аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 14-60 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54680мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48442 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20 177мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28265 мың теңге;
2) шығындар 56 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 051 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
қарыздар түсімі 2 051 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 051 мың теңге.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3646 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36157 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18587 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17570 мың теңге;
2) шығындар 39 803мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы50175 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3740 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 46435 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 253 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28182 тысяч тенге;
2) затраты 51064 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 889 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 889 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 127021 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 97674 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43 689 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 53985 тысячи тенге;
2) затраты 131522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4501 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4501 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 56364 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15675 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40564 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 686 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 33878 тысяч тенге;
2) затраты 57615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1251 тысяч тенге;

1) кірістер 50175 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46435 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18253 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28182 мың теңге;
2) шығындар 51 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 889 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 889 мың теңге.
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 127021 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 97674 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43689мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 53985 мың теңге;
2) шығындар 131 522 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4501 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 501 мың теңге.
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 564 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 686 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 33 878 мың теңге;
2) шығындар 57615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 251 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1354 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1354 тысяч тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 354 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 354 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 5 декабря 2022 года № 28-106 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2022-2024 годы"
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2022 года № 14-60 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2022-2024 года"
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсан "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 28-106 шешіміне 1- қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" №14-60 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата от 5 декабря 2022 года № 28-106 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2022-2024 годы"
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2022 года № 14-60 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2022-2024 года"
Бюджет Акжарского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсан "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 28-106 шешіміне 2 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" №14-60 шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер