О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-79 "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2022 года № 20-117
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26258) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 14 360 342 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 743 856 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 464 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 163 994 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9 426 028 тысяч тенге;
2) затраты 17 213 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 148 948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 234 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 85 777 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 001 934 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 001 934 тысячи тенге, в том числе:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 20-117 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26258 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 14 360 342 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 743 856 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 26 464 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 163 994 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 426 028 мың теңге;
2) шығындар 17 213 328 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 148 948 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 234 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 85 777 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 001 934 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 001 934 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 2 078 650 тысяч тенге;
погашение займов 85 779 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 009 063 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын

қарыздар түсімі 2 078 650 мың теңге;
қарыздарды өтеу 85 779 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 009 063 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
4. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "13" мая 2022 года № 20-117 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-79 "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-79
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

Жамбыл ауданыдық мәслихатының 2022 жылғы "13" мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 14-79 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 20-117 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

1 113 322
002
Программа занятости
295 817
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
65 089
006
Оказание жилищной помощи
2 355
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 968
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 572
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
146 281
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
429 707
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
98 533
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
96 894
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76 769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 381
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 428
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 107 834
1
Жилищное хозяйство
3 038 677
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 038 677
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 564 372
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
474 305
2
Коммунальное хозяйство
620 505
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 000
005
Развитие коммунального хозяйства
5 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
615 505
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

1 113 322
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
295 817
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
65 089
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 355
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 968
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 572
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
146 281
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
429 707
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
98 533
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
96 894
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76 769
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 381
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 428
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 107 834
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 038 677
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3 038 677
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 564 372
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
474 305
2
Коммуналдық шаруашылық
620 505
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 000
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
615 505
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі