О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-79 "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 7 июня 2022 года № 22-121
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26258) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 16 935 716тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления4 743 856 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 464тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 163 994тысячи тенге;
поступления трансфертов 12 001 402 тысячи тенге;
2) затраты 19 788 702тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 148 948тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 234 725тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 85 777 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 001 934 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета3 001 934 тысячи тенге, в том числе:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 22-121 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26258 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 16 935 716 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 743 856 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 26 464мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 163 994 мың теңге;
трансферттер түсiмі 12 001402 мың теңге;
2) шығындар 19 788 702 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 148 948 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 234 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 85 777 мың теңге;
4) қаржыактивтерiменоперацияларбойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 001 934 мың теңге;
6) бюджеттапшылығынқаржыландыру(профицитiнпайдалану)3 001 934 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 2 078 650 тысяч тенге;
погашение займов 85 779 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств1 009 063 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын

қарыздар түсімі 2 078 650 мың теңге;
қарыздарды өтеу 85 779 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 009 063 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
4. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

399 560
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
399 560
005
Государственная адресная социальная помощь
399 560
2
Социальная помощь
1 753 663
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 753 663
002
Программа занятости
882 755
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
83 391
006
Оказание жилищной помощи
2 355
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 968
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 823
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
146 281
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
462 357
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
99 733
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
96 894
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76 769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 381
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 628
800
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 792 349
1
Жилищное хозяйство
3 638 677
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 638 677
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 564 372
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 074 305
2
Коммунальное хозяйство

399 560
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
399 560
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
399 560
2
Әлеуметтік көмек
1 753 663
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 753 663
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
882 755
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
83 391
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 355
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 968
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 823
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
146 281
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшініңжәне есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
462 357
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
99 733
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
96 894
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76 769
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 381
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 628
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 792 349
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 638 677
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3 638 677
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 564 372
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 074 305
2
Коммуналдық шаруашылық