О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-79 "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2022 года № 31-152
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163128) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 14 757383тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 079 225 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 872тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 111 271тысяча тенге;
поступления трансфертов 11 538015 тысяч тенге;
2) затраты 17 255571тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 143 948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 229 725тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 85 777 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)2 642 136 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 642 136 тысяч тенге, в том числе:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 31-152 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163128 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 14 757383 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 079 225 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 28 872 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 111 271 мың теңге;
трансферттер түсiмі 11 538015 мың теңге;
2) шығындар 17 255571 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 143 948 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 229 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 85 777 мың теңге;
4) қаржыактивтерiменоперацияларбойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 642 136 мың теңге;
6) бюджеттапшылығынқаржыландыру(профицитiнпайдалану)2 642 136 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 2 078 650 тысяч тенге;
погашение займов 85 779 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 009 063 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022года.
Секретарь маслихата С. Журын

қарыздар түсімі 2 078 650 мың теңге;
қарыздарды өтеу 85 779 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 009 063 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
4. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Мәслихат хатшысы С. Жұрын