О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского районана 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2022 года № 32-155
Жамбылскийрайонный масли хат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-83 "зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163817) следующие изменения:
пункты 4, 9, 10, 12, 19, 20, 24указанного решения изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 45 667 тысяч тенге:
налоговые поступления11 058 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 609 тысяч тенге;
2) затраты 47 148тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 481 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета1 481 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 481 тенге.
9. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 76 937 тысяч тенге:
налоговые поступления16392 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 545 тысяч тенге;
2) затраты 78 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 345 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета1 345 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 345 тенге.
10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-155 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы30 желтоқсандағы №15-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163817 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4, 9, 10, 12, 19, 20, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
4. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 45 667 мың теңге:
салықтық түсiмдер 11 058 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 34 609 мың теңге;
2) шығындар 47 148мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 481 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 481 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 481 теңге.
9. 2022-2024 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 76937 мың теңге:
салықтық түсiмдер 16392 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 60 545 мың теңге;
2) шығындар 78 282 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 345 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 345 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 345 теңге.
10. 2022-2024 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 101 261тысяча тенге:
налоговые поступления38340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 921тысяча тенге;
2) затраты 105 495тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 734 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета3 734 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 734 тенге.
12. Утвердить бюджет Матибулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 42 827 тысяч тенге:
налоговые поступления12 523 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 304 тысячи тенге;
2) затраты 43 449тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)622 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета622 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 622 тенге.
19. Утвердить бюджет Узынагашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 328 235 тысяч тенге:
налоговые поступления 312 204 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 031 тысяч тенге;
2) затраты 359 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)31 143 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета31 143 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 31 143 тенге.
20. Утвердить бюджет Ульгилинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 58, 59, 60 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 101 761 мың теңге:
салықтық түсiмдер 38 340 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 63 421мың теңге;
2) шығындар 105 495мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 734 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 734 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 734 теңге.
12. 2022-2024 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 42 827 мың теңге:
салықтық түсiмдер 12 523 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 30 304 мың теңге;
2) шығындар 43 449мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 622 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 622 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 622 теңге.
19. 2022-2024 жылдарға арналған Ұзынағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 55, 56, 57-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 328 235 мың теңге:
салықтық түсiмдер 312 204 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 031 мың теңге;
2) шығындар 359 378 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 143 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 31 143 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 31 143 теңге.
20. 2022-2024 жылдарға арналған Үлгіліауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 58, 59, 60-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета8 020 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 8 020 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от "21" декабря 2022 года № 32-155 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 8 020 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 020 теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
3. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатхатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 32-155 шешіміне 4-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 1 481
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
1 481
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 481
01
Остатки бюджетных средств
1 481
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 481
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 481
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 9 к решению Жамбылского районного маслихата от "21" декабря 2022 года № 32-155 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Приложение 25 к решению Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83
Бюджет Каракастекского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 1 481
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1 481
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
1 481
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 481
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 481
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 481
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 32-155 шешіміне 9-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 шешіміне 25-қосымша
Қарақастек ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер