О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 5 января 2022 года № 15-73 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2022 года № 22-106
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 65 133 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 33 364 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 31 769 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20 407 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 11 362 тысячи тенге;
2) затраты 65 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 279 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 76 493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 36 058 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 435 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 116 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 319 тысяч тенге;
2) затраты 78 164 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 671 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 671 тысяча тенге.
3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 58 668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 26 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 15-73 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 22-106 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 33 364 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 769 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20 407 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 11 362 мың теңге;
2) шығындар 65 412 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 279 мың теңге.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36 058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 435 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 116 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 319 мың теңге;
2) шығындар 78 164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 671 мың теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 26 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

поступление трансфертов 32 653 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 231 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 422 тысячи тенге;
2) затраты 61 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 877 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 101 142 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 51 799 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 49 343 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 39 012 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 10 331 тысяча тенге;
2) затраты 102 784 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 642 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 642 тысячи тенге.
5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 77 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 874 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 27 203 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 945 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 9 258 тысяч тенге;
2) затраты 78 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 929 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 929 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 141 347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 126 453 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

трансферттер түсімі 32 653 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 231 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 422 мың теңге;
2) шығындар 61 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 877 мың теңге.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 101 142 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 51 799 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 343 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 39 012 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 10 331 мың теңге;
2) шығындар 102 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1642 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1642 мың теңге.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 77 077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 49 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 203 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 945 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 9 258 мың теңге;
2) шығындар 78 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 929 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 929 мың теңге.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 141 347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 126 453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 890 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 890 тысяч тенге.
27. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономической сферы, сельского хозяйства, земельных отношений, предпринимательства, бюджета".
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 890 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 890 мың теңге.
27. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономикалық салаларды дамыту, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары, кәсіпкерлік, бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
28. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Ахметов

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 10 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "19" мая 2022 года № 22-106
Приложение 28 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "5" января 2022 года № 15-73
Бюджет Жанашарского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "19" мамырдағы № 22-106 шешіміне 10-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "5" қаңтардағы № 15-73 шешіміне 28-қосымша
2022 жылға арналған Жанашар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер