О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-70 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 28-129
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26186) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 25 072 789 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 744 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 71 462 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 353 995 тысяч тенге;
поступление трансфертов 19 902 376 тысяч тенге;
2) затраты 25 470 665 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 266 436 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 345 588 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 79 152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-70 "Еңбекшіқазақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 28-129 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26186 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 25 072 789 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 744 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 71 462 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 353 995 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 902 376 мың теңге;
2) шығындар 25 470 665 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 266 436 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 345 588 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 79 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 664 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 664 312 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 666 697 тысяч тенге;
погашение займов 92 428 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 90 043 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 664 312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 664 312 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 666 697 мың теңге;
қарыздарды өтеу 92 428 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 90 043 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Ахметов