О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 5 января 2022 года № 15-73 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2022 года № 29-141
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы" от 5 января 2022 года № 15-73 следующие изменение
пункты 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 66 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 33 193 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 171 тысяча тенге;
поступление трансфертов 33 536 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22 174 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 11 362 тысячи тенге;
2) затраты 67 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 279 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 79 430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 26 534 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 52 896 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 30 577 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 319 тысяч тенге;
2) затраты 81 101 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 671 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 671 тысяча тенге.";

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 15-73 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-141 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 15-73 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 33 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 171 мың теңге;
трансферттер түсімі 33 536 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22 174 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 11 362 мың теңге;
2) шығындар 67 179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 279 мың теңге.";
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 26 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 52 896 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 30 577 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 319 мың теңге;
2) шығындар 81 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 671 мың теңге.";

"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 62 117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 752 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 330 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 422 тысячи тенге;
2) затраты 64 994 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 877 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 77 899 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 784 тысячи тенге;
неналоговые поступления 90 тысяч тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 28 025 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 767 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 9 258 тысяч тенге;
2) затраты 78 828 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 929 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 929 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 125 988 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 107 821 тысяча тенге;
неналоговые поступления 132 тысячи тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 132 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 18 035 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 442 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 4 593 тысячи тенге;

"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 752 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 330 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 422 мың теңге;
2) шығындар 64 994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 877 мың теңге.";
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 77 899 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 49 784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 90 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 025 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 767 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 9 258 мың теңге;
2) шығындар 78 828 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 929 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 929 мың теңге.";
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 125 988 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 107 821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 132 мың теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 035 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 442 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 4 593 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 890 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 890 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 890 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 890 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономической сферы, сельского хозяйства, земельных отношений, предпринимательства, бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "14" декабря 2022 года № 29-141

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономикалық салаларды дамыту, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары, кәсіпкерлік, бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "14" желтоқсандағы № 29-141 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "14" декабря 2022 года № 29-141
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "5" января 2022 года № 15-73
Бюджет Асинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "14" желтоқсандағы № 29-141 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "5" қаңтардағы № 15-73 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер