О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 21-76 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2022-2024 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 7 июня 2022 года № 30-105
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2022-2024 годы" 30 декабря 2021 года № 21-76 следующие изменения:
пункты 1, 4, 6, 8, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 106 503 тысячи тенге:
налоговые поступления 26 654 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 79 849 тысяч тенге;
2) затраты 109 968 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 465 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 465 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 465 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 676 683 тысячи тенге:
налоговые поступления 131 384 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 545 299 тысяч тенге;
2) затраты 680 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 601 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 601 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 601 тысяча тенге.
6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21-76 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 30-105 шешімі
Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21-76 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 8, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 106 503 мың теңге:
салықтық түсімдер 26 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 79 849 мың теңге;
2) шығындар 109 968 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 465 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 465 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 465 мың теңге.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 676 683 мың теңге:
салықтық түсімдер 131 384 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 545 299 мың теңге;
2) шығындар 680 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 601 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 601 мың теңге.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 59 784 тысячи тенге:
налоговые поступления 8 304 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 51 480 тысяч тенге;
2) затраты 60 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 356 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 356 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Кайнарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 114 123 тысячи тенге:
налоговые поступления 5 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 108 858 тысяч тенге;
2) затраты 114 764 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 641 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 641 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 641 тысяча тенге.
11. Утвердить бюджет Жалгызагашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 92 263 тысячи тенге:
налоговые поступления 5 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 86 823 тысячи тенге;
2) затраты 92 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

1) кірістер 59 784 мың теңге:
салықтық түсімдер 8 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 480 мың теңге;
2) шығындар 60 140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 356 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 356 мың теңге.
8. 2022-2024 жылдарға арналған Қайнарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 114 123 мың теңге:
салықтық түсімдер 5 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 108 858 мың теңге;
2) шығындар 114 764 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 641 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 641 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 641 мың теңге.
11. 2022-2024 жылдарға арналған Жалғызағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 263 мың теңге:
салықтық түсімдер 5 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 86 823 мың теңге;
2) шығындар 92 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 462 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 462 тысячи тенге.
2. Приложения 1, 10, 16, 22, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Сатанов К.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 462 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 462 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 16, 22, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Сатанов