О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-52 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2022-2024 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-86
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-52 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163936) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 518 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 489 111 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 29 207 тысяч тенге;
2) затраты 542 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 878 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 23 878 тысяч тенге".
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 533 685 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 506 421 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 264 тысячи тенге;
2) затраты 558 336 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 651 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 651 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 24 651 тысяча тенге".

Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-86 шешімі
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163936 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 518 318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 489 111 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29 207 мың теңге;
2) шығындар 542 196 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 878 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23 878 мың теңге".
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 533 685 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 506 421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 264 мың теңге;
2) шығындар 558 336 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 651 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 24 651 мың теңге".

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 462 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 20 462 тысячи тенге".
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 141 664 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 77 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 64 614 тысячи тенге;
2) затраты 151 453 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 789 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 789 тысяч тенге".
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 152 927 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 430 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 134 497 тысяч тенге;
2) затраты 153 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 871 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 871 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 871 тысяча тенге".
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 131 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 118 842 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 12 655 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 462 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 20 462 мың теңге".
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 141 664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 77 050 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 64 614 мың теңге;
2) шығындар 151 453 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 789 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 789 мың теңге".
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 152 927 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 18 430 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 134 497 мың теңге;
2) шығындар 153 798 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 871 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 871 мың теңге".
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 131 497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 118 842 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 12 655 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 26 806 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата
от 10 июня 2022 года № 21-86
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 15-52
Бюджет поселка Боралдай на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 26 806 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-86 шешіміне 1-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 шешіміне 1-қосымша
Боралдай кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 2 к решению Илийского районного маслихата от 8 июня 2022 года № 21-86
Приложение 4 к решению Илийского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-52
Бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 21-86 шешіміне 2-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 шешіміне 4-қосымша
Ащыбұлақ ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер