О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14-50 "О бюджете Илийского района на 2022-2024 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 5 сентября 2022 года № 24-92
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под № 14-50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26369) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 199 888 252 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 189 374 926 тысяч тенге;
неналоговые поступления 105 623 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 890 765 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 516 938 тысяч тенге;
2) затраты 203 722 972 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 57 194 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 124 863 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 67 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-50 "Іле ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 24-92 шешімі
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26369 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 199 888 252 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 189 374 926 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 105 623 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 890 765 мың теңге;
трансферттер түсiмі 8 516 938 мың теңге;
2) шығындар 203 722 972 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 57 194 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 124 863 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 67 669 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 891 914 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 891 914 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 2 942 759 тысяч тенге;
погашение займов 1 251 747 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 200 902 тысячи тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Р. Абилова

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 891 914 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 891 914 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 942 759 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 251 747 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 200 902 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Абилова

2 219 791
002
Программа занятости
910 477
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
96 423
006
Оказание жилищной помощи
11 290
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
185 382
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12 075
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
230 384
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
670 340
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
103 420
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192 673
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 437
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 476
021
Капитальные расходы государственного органа
550
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
100 250
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
100 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 220 817
1
Жилищное хозяйство
5 583 171
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 718 484
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 764 135
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
954 349
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
840 037
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд

2 219 791
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
910 477
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
96 423
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 290
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
185 382
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12 075
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
230 384
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
670 340
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
103 420
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192 673
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 423
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 437
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 476
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
100 250
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
100 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 220 817
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 583 171
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
4 718 484
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 764 135
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
954 349
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
840 037
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу