О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-3 "О бюджете Карасайского района на 2022-2024 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 28-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26314) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 30 981 847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 330 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15 999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 871 123 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 764 159 тысяч тенге;
2) затраты 29 028 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80 579 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 253 698 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 173 119 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 1 872 398 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-)1 872 398 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 253 698 тысяч тенге;
погашение займов 3 944 804 тысячи тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-3 "Қарасай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 28-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26314 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арнадған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1,2,3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 981 847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 330 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15 999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 871 123 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 764 159 мың теңге;
2) шығындар 29 028 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80 579 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 253 698 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 173 119 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 1 872 398 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 1 872 398 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 253 698 мың теңге;
қарыздарды өтеу 3 944 804 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 818 708 тысяч тенге.
в пункте 2:
цифры "142 205" заменить на цифру "7 266".
в пункте 3:
цифры "1 578 574" заменить на цифру "1 548 574".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков
Приложениек решению Карасайского районного маслихата от 2 декабря 2022 года № 28-3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 818 708 теңге.
2-тармақтағы:
"142 205" саны "7 266" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
"1 578 574" саны "1 548 574" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсан № 28-3 шешіміне қосымша

2 025 318
002
Программа занятости
781 101
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
77 061
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175 535
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 436
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
191 186
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными стредствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
711 101
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78 898
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
111 733
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 214
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 751
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
21 563
021
Капитальные расходы государственного органа
2 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 900
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 519
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
9 670
097
Оплата услуг проверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 218 592
1
Жилищное хозяйство
5 147 159
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 628 654
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 769 710
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
858 944
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
2 129 507
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
2 129 507
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

2 025 318
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
781 101
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
77 061
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
175 535
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 436
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
191 186
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
711 101
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78 898
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
111 733
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
101 214
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
65 751
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
21 563
021
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
2 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 900
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
10 519
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
9 670
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
849
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
6 218 592
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 147 159
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
2 628 654
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 769 710
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
858 944
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
2 129 507
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
2 129 507
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi