О районном бюджете Райымбекского района на 2023-2025 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 декабря 2022 года № 43-198.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 6 675 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 423 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5 343 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 351 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 882 512 тысячи тенге;
2) затраты 6 941 148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 092 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 129 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 82 283 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 325 288 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 325 288 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 129 375 тысяч тенге;
погашение займов 69 660 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 265 573 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 14.11.2023 № 13-72 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 302 119 тысяч тенге, в том числе:
Жамбылскому сельскому округу 27 640 тысяч тенге;
Кайнарскому сельскому округу 32 391 тысяча тенге;
Какпакскому сельскому округу 23 402 тысячи тенге;
Карасазскому сельскому округу 28 101 тысяча тенге;
Нарынкольскому сельскому округу 23 944 тысячи тенге;
Сарыжазскому сельскому округу 31 875 тысяч тенге;
Сумбинскому сельскому округу 26 406 тысяч тенге;
Текесскому сельскому округу 26 151 тысяча тенге;
Узак батырскому сельскому округу 25 965 тысяч тенге;
Шалкодинскому сельскому округу 27 487 тысяч тенге;
Тегистикскому сельскому округу 28 757 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, в том числе на:
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
освещение улиц в населенных пунктах;
обеспечение санитарии населенных пунктов;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных трансфертов бюджетам сельских округов определяются на основании постановления акимата Райымбекского района.

Райымбек ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 43-198 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 443 354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 200 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 400 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 237 314 мың теңге;
2) шығындар 6 708 927 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 092 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 129 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 82 283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 312 665 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 312 665 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 129 375 мың теңге;
қарыздарды өтеу 82 283 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 265 573 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 15-83 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 302 119 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жамбыл ауылдық округіне 27 640 мың теңге;
Қайнар ауылдық округіне 32 391 мың теңге;
Қақпақ ауылдық округіне 23 402 мың теңге;
Қарасаз ауылдық округіне 28 101 мың теңге;
Нарынқол ауылдық округіне 23 944 мың теңге;
Сарыжаз ауылдық округіне 31 875 мың теңге;
Сүмбе ауылдық округіне 26 406 мың теңге;
Текес ауылдық округіне 26 151 мың теңге;
Ұзақ батыр ауылдық округіне 25 965 мың теңге;
Шәлкөде ауылдық округіне 27 487 мың теңге;
Тегістік ауылдық округіне 28 757 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

4. Утвердить резерв акимата Райымбекского района на 2023 год в сумме 5 170 тысяч тенге.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, экономическому и социальному развитию, бюджету, торговле, бытовому обслуживанию населения, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Г. Арипова

4. Райымбек ауданы әкімдігінің 2023 жылға арналған резерві 5 170 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, экономикалық және әлеуметтік даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Г. Арипова

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
515 581
002
Программа занятости
237 372
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 144
006
Оказание жилищной помощи
2 079
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 356
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся
2 898
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
89 910
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
83 062
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 760
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 538
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 970
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 390 114
1
Жилищное хозяйство
923 744
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
923 744
003
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
254 787
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
476 957
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
192 000
2
Коммунальное хозяйство
1 391 663
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 391 663

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
497 062
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
237 372
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 127
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 268
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 833
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 954
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
89 910
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
75 838
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 760
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
46 667
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 667
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 538
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
501
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 628
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 309 752
1
Тұрғын үй шаруашылығы
943 744
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
943 744
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
274 787
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
476 957
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
192 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 295 773
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 295 773

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 343
006
Капитальные расходы государственного органа
1 000
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
24 367
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
24 367
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного
8 860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8 860
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105 379
6
Земельные отношения
35 213
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35 213
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 483
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
14 330
007
Капитальные расходы государственного органа
1 400
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
70 166
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58 166
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58 166
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 000
056
Строительство приютов, пунктов временного содержания для животных
12 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 178
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 178
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26 178
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 178
12
Транспорт и коммуникации
574 063
1
Автомобильный транспорт
574 063
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
574 063
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
255 186
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
318 877
13
Прочие
96 870
9
Прочие
96 870

001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 143
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 200
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
24 367
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 367
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 336
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 336
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89 379
6
Жер қатынастары
35 213
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35 213
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 483
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
14 330
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
54 166
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54 166
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
54 166
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 178
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 178
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
28 178
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 178
12
Көлiк және коммуникация
398 618
1
Автомобиль көлiгi
398 618
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
398 618
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
255 186
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
143 432
13
Басқалар
79 325
9
Басқалар
79 325

3 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
136 669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
28 664
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
108 035
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 925
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
45 925
02
Оборона
59 280
1
Военные нужды
20 857
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 857
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 857
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
38 423
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 423
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
38 423
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
765
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
765
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
765
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
765
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
973 682
1
Социальное обеспечение
166 324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
166 324
005
Государственная адресная социальная помощь
166 324
2
Социальная помощь
757 861
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
757 861
002
Программа занятости
469 674
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 360
006
Оказание жилищной помощи
2 079
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 916
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся
2 898
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 910
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

3 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
136 669
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 664
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
108 035
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 925
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 925
02
Қорғаныс
59 280
1
Әскери мұқтаждар
20 857
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
20 857
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 857
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
38 423
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
38 423
007
Аудандық ( қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
38 423
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
765
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
765
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
765
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
765
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
973 682
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
166 324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
166 324
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
166 324
2
Әлеуметтік көмек
757 861
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
757 861
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
469 674
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 360
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 079
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 916
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 898
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
80 910
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету