О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 7-17-86 "О бюджете Уйгурского района на 2022-2024 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2022 года № 7-34-159
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 7-17-86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26148) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 8 537 920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 586 614 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 321 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 123 840 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 819 145 тысяч тенге;
2) затраты 8 724 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 851 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 55 135 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 44 284 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)197 807 тысяч тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 "Ұйғыр ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 7-34-159 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26148 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 537 920 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 586 614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 123 840 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 819 145 мың теңге;
2) шығындар 8 724 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 10 851 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 55 135 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 44 284 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 197 807 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 197 807 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 55 135 тысяч тенге;
погашение займов 44 284 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 186 957 тенге".
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению маслихата Уйгурского района от 14 декабря 2022 года № 7-34-159
Приложение 1 к решению
маслихата Уйгурского района от 27 декабря 2021 года № 7-17-86
Бюджет Уйгурского района на 2022 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 197 807 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 55 135 мың теңге;
қарыздарды өтеу 44 285 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 186 957 теңге".
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 7-34-159 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ұйғыр ауданының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

47 641
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 567
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
155 263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
101 161
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80 659
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71 064
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 626
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 356
021
Капитальные расходы государственного органа
903
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 679
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
951 647
1
Жилищное хозяйство
569 578
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
569 578
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
468 352
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101 226
2
Коммунальное хозяйство
359 885
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
359 885
005
Развитие коммунального хозяйства
9 305
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
348 779
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 801
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
22 184
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
22 184
3
Благоустройство населенных пунктов
16 783
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 401
015
Освещение улиц в населенных пунктах

47 641
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 567
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
155 263
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
101 161
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80 659
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71 064
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
70 564
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 626
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 356
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
903
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 679
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
500
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
951 647
1
Тұрғын үй шаруашылығы
569 578
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
569 578
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
468 352
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
101 226
2
Коммуналдық шаруашылық
359 885
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
359 885
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жұмыс істеуі
9 305
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
348 779
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 801
3
Елді-мекендерді көркейту
22 184
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22 184
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
16 783
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
5 401
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк