О бюджете Уйгурского района на 2023-2025 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2022 года № 7-35-162.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 7 855 358 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 864 655 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14 563 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 241 818 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 734 322 тысячи тенге;
2) затраты 8 312 002 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 51 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 47 631 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 460 763 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 460 763 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 51 750 тысяч тенге;
погашение займов 47 632 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 456 645 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 8-14-76 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 593 716 тысяч тенге, в том числе:
Шонжынскому сельскому округу 26 841 тысяча тенге;
Сумбинскому сельскому округу 46 986 тысяч тенге;
Киргизсайскому сельскому округу 35 195 тысяч тенге;
Больше-Аксускому сельскому округу 35 175 тысяч тенге;
Аватскому сельскому округу 48 786 тысяч тенге;
Тиирменскому сельскому округу 67 514 тысячи тенге;
Актамскому сельскому округу 37 696 тысяч тенге;
Дардамтинскому сельскому округу 43 382 тысячи тенге;
Кетпенскому сельскому округу 42 885 тысяч тенге;
Мало-Деханскому сельскому округу 60 127 тысяч тенге;
Калжатскому сельскому округу 34 223 тысячи тенге;
Бахарскому сельскому округу 35 370 тысяч тенге;

Ұйғыр ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-35-162 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 855 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 864 655 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 563 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 241 818 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 734 322 мың теңге;
2) шығындар 8 312 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 118 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 51 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 47 631 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 460 763 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 460 763 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 51 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу 47 632 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 456 645 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 8-14-76 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 593 716 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Шонжы ауылдық округіне 26 841 мың теңге;
Сүмбе ауылдық округіне 46 986 мың теңге;
Қырғызсай ауылдық округіне 35 195 мың теңге;
Үлкен Ақсу ауылдық округіне 35 175 мың теңге;
Ават ауылдық округіне 48 786 мың теңге;
Тиірмен ауылдық округіне 67 514 мың теңге;
Ақтам ауылдық округіне 37 696 мың теңге;
Дардамты ауылдық округіне 43 382 мың теңге;
Кетпен ауылдық округіне 42 885 мың теңге;
Кіші Дихан ауылдық округіне 60 127 мың теңге;
Қалжат ауылдық округіне 34 223 мың теңге;
Бахар ауылдық округіне 35 370 мың теңге;

Таскарасускому сельскому округу 43 712 тысяч тенге;
Шарынскому сельскому округу 35 824 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, в том числе на:
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках государственной программы развития регионов до 2025 года.
Распределение указанных трансфертов бюджетам сельских округов определяется на основании постановления акимата Уйгурского района.

Тасқарасу ауылдық округіне 43 712 мың теңге;
Шарын ауылдық округіне 35 824 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Ұйғыр ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 48 560 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению маслихата Уйгурского района от 23 декабря 2022 года № 7-35-162
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 8-14-76 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Уйгурского района на 2023 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 48 560 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-35-162 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 8-14-76 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Ұйғыр ауданының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

53 562
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 805
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
181 827
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
211 892
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 933
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87 667
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 667
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 776
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 041
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
11 850
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 612 673
1
Жилищное хозяйство
1 038 432
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
993 432
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
766 757
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
226 675
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
45 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
45 000
2
Коммунальное хозяйство
1 569 141
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
306 000
005
Развитие коммунального хозяйства
306 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 263 141
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 260
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 260 881
3
Благоустройство населенных пунктов
5 100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

53 562
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 805
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
181 827
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
211 892
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 933
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87 667
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
87 667
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 776
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 041
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 850
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2 612 673
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 038 432
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
993 432
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
766 757
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
226 675
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
45 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 569 141
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
306 000
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
306 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 263 141
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 260
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 260 881
3
Елді-мекендерді көркейту
5 100
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

16 761
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 023
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
21 069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
21 069
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
72 146
1
Сельское хозяйство
37 935
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 719
010
Развитие объектов сельского хозяйства
5 719
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
32 216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
31 451
003
Капитальные расходы государственного органа
765
6
Земельные отношения
18 431
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 365
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 850
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9 515
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
66
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
66
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15 780
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 780
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 780
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 528
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 528
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
31 528
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 528
12
Транспорт и коммуникации
1 189 703
1
Автомобильный транспорт
1 189 703
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

16 761
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 023
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 023
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
21 069
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 069
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
72 146
1
Ауыл шаруашылығы
37 935
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 719
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
5 719
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
32 216
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 451
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
765
6
Жер қатынастары
18 431
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 365
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 850
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9 515
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
66
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
66
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
15 780
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 780
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15 780
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 528
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 528
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
31 528
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 528
12
Көлік және коммуникация
1 189 703
1
Автомобиль көлігі
1 189 703
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 243
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 243
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
28 552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
28 552
02
Оборона
63 641
1
Военные нужды
21 271
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21 271
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21 271
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
42 370
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42 370
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
42 370
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 242
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
11 242
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 242
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11 242
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 758 694
1
Социальное обеспечение
389 894
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
389 894
005
Государственная адресная социальная помощь
389 894
2
Социальная помощь
1 308 831
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 308 831
002
Программа занятости
656 505
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
61 640
006
Оказание жилищной помощи
19 023
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84 190
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 353
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
187 006
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 243
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 243
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 552
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 552
02
Қорғаныс
63 641
1
Әскери мұқтаждар
21 271
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
21 271
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 271
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
42 370
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
42 370
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
42 370
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 242
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
11 242
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 242
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11 242
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 758 694
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
389 894
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
389 894
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
389 894
2
Әлеуметтiк көмек
1 308 831
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 308 831
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
656 505
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
61 640
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 023
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84 190
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 353
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
187 006
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету