Внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 22-76 "О бюджете Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2022 года № 31-019
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 22-76 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 26 332):
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доход 6 565 595 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 721 817 тыс. тенге;
неналоговые доходы 7 675 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 304 тыс. тенге;
поступления трансфертов 5 833 799 тыс. тенге, в том числе:
2) затраты 6 907 451 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 152 229 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 183 780 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 551 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Кеген аудандық маслихатының 2021жылғы 28 желтоқсанындағы № 22-76 "Кеген ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 31-019 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 332 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1.2022-2024 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 565 595 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 721 817 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 675 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 2 304 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 833 799 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 6 907 451 мың мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 152 229 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 551 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 494 085 тыс. тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 494 085 тыс. тенге, в том числе:
поступление займов 391 716 тыс. тенге;
погашение займов 31 552 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 133 921 тыс. тенге.
2. Утвердить резерв акимата Кегенского района на 2022 год в размере 11 632 тыс. тенге.
3. Приложение 1 к настоящему решению изложить в редакции, соответствующей приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 494 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 494 085 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 391 716 мың теңге;
қарыздарды өтеу 31 552 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 133 921 мың теңге.
2. Кеген ауданы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 11 632 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.