О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 5 января 2022 года № 23-80 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 16 сентября 2022 года № 38-127
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы" от 5 января 2022 года № 23-80 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 164 363):
пункты 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11-указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 203 943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 143 305 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 213 743 тысяч тенге;
) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 800 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 800 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 800 тысяча тенге"
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 67 533 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 464 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 68 966 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 433 тысячи тенге;

Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 38-127 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164 363 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 203 943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 60 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 143 305 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 213 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 800 мың теңге;"
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43 464 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 68 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 433 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 433 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 433 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 51 086 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 087 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 54 542 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 51 510 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 724 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41786 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 51 510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13,14,15к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 46 958 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 944 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 014 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 48 893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 433 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 433 мың теңге;"
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 086 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 087 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 54 542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 456 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 456 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 456 мың теңге;"
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 510 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 724 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41786 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 51 510 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге;"
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 958 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 014 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 48 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 935 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 935 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 74 865 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 63 989 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 79 481 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 616 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 616 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 49 034 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 104 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 52 572 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 538 тысач тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 538 тысач тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 538 тысач тенге.
8. Утвердить бюджет Тасашинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 935 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 935 мың теңге;"
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74 865 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 63 989 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 79 481 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 616 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 616 мың теңге;"
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
11) кірістер 49 034 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 104 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 52 572 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 538 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 538 мың теңге;"
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Тасашы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 587 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 587 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к этому решению написать в новой редакции.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 587 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 587 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10,13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.