О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 463. Отменен приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2025 года № 149.
Сноска. Отменен приказом Министра финансов РК от 04.04.2025 № 149.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756) следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 4 "Фундаментальные научные исследования":
дополнить администратором бюджетных программ 202 с бюджетной программой 131 следующего содержания:
"202 Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
131 Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администраторам бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" и 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 130 следующего содержания:
"130 Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом";
дополнить администратором бюджетных программ 208 с бюджетной программой 130 следующего содержания:
"208 Министерство обороны Республики Казахстан
130 Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом";
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 130 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
130 Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 130 следующего содержания:
"130 Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом";

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 463 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 149 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 04.04.2025 № 149 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер" функционалдық тобында:
4 "Iргелi ғылыми зерттеулер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 131 бюджеттік бағдарламасы бар 202 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"202 Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
131 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" және 204 "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 130 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"130 Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу";
мынадай мазмұндағы 130 бюджеттік бағдарламасы бар 208 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"208 Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
130 Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу";
мынадай мазмұндағы 130 бюджеттік бағдарламасы бар 226 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
130 Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 130 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"130 Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу";

дополнить администратором бюджетных программ 410 с бюджетной программой 130 следующего содержания:
"410 Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
130 Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 256 с бюджетной программой 060 следующего содержания:
"256 Управление координации занятости и социальных программ области
060 Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде";
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области", 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области" и 307 "Управление жилья города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 054 следующего содержания:
"054 Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде";
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 008 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 054 следующего содержания:
"054 Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде";
дополнить администратором бюджетных программ 371 с бюджетной программой 054 следующего содержания:
"371 Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
054 Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде";
по администратору бюджетных программ 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 054 следующего содержания:
"054 Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде";
по администраторам бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)" и 479 "Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 083 "Кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения":
дополнить бюджетной программой 083 с бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 034 следующего содержания:
"083 Кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 083 с бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 034 следующего содержания:
"083 Кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 002 "Создание информационных систем":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 130 бюджеттік бағдарламасы бар 410 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"410 Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
130 Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 060 бюджеттік бағдарламасы бар 256 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"256 Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
060 Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы", 279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" және 307 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"054 Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер";
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"054 Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер";
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламасы бар 371 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"371 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
054 Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер";
383 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"054 Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" және 479 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
083 "Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015, 028 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалармен 083 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"083 Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015, 028 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалармен 083 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
083 "Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Ақпараттық жүйелер құру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 006 с бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 049 следующего содержания:
"006 Развитие массового спорта и национальных видов спорта
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
049 За счет субвенции из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администраторам бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)" и 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 498 "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства" и 003 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 051 следующего содержания:
"051 За счет субвенций из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 052 "Поддержка использования возобновляемых источников энергии":
дополнить бюджетными подпрограммами 032, 034, 048 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 040 "Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 011, 015, 028 және 049 бюджеттік кіші бағдарламалармен 006 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"006 Көпшілік спортты және ұлттық спорт түрлерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" және 495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
498 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 051 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"051 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар есебінен";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
052 "Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032, 034, 048 және 052 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтерді реттеу" функционалдық кіші тобында:
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 020 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 018 "Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"":
дополнить бюджетными подпрограммами 005 и 032 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 022 "Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра-
Министра финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

020 ""Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
022 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне орналастыру және ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары-
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев