О внесении изменений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 74 и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 февраля 2018 года № 113 "Об утверждении Правил информационного взаимодействия уполномоченного органа в области технического регулирования и уполномоченного органа по обмену сведениями о документах, подтверждающих соответствие ввозимых товаров требованиям, установленным техническими регламентами Евразийского экономического союза, а также законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования, а также сведениями из таких документов, для целей подтверждения соблюдения мер технического регулирования"
Совместный приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 7 июня 2022 года № 563 и Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 7 июня 2022 года № 248-нқ.
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 74 и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 февраля 2018 года № 113 "Об утверждении Правил информационного взаимодействия уполномоченного органа в области технического регулирования и уполномоченного органа по обмену сведениями о документах, подтверждающих соответствие ввозимых товаров требованиям, установленным техническими регламентами Евразийского экономического союза, а также законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования, а также сведениями из таких документов, для целей подтверждения соблюдения мер технического регулирования" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЕМ:";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан и Председателя Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.";
Правила информационного взаимодействия уполномоченного органа в области технического регулирования и уполномоченного органа по обмену сведениями о документах, подтверждающих соответствие ввозимых товаров требованиям, установленным техническими регламентами Евразийского экономического союза, а также законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования, а также сведениями из таких документов, для целей подтверждения соблюдения мер технического регулирования, утвержденные указанным совместным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному приказу.

"Техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 74 және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 113 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 7 маусымдағы № 563 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2022 жылғы 7 маусымдағы № 248-нқ бірлескен бұйрығы.
"Техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 74 және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 113 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 74 және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 113 бірлескен бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 8-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасына және Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің төрағасына жүктелсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл қағидалары осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке направить настоящий совместный приказ на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан и Комитету технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсах Министерства финансов Республики Казахстан и Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр финансов
Республики Казахстан
________Е. Жамаубаев
Заместитель Премьер-Министра –
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
________Б. Султанов
Приложение
к совместному приказу
Заместителя Премьер-Министра –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 июня 2022 года № 563 и
Заместителя Премьер-Министра –
Министра торговли и
интеграции
Республики Казахстан
от 7 июня 2022 года № 248-нқ
Утверждены
совместным приказом
Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 января 2018 года № 74 и
Министра по инвестициям и
развитию
Республики Казахстан
от 19 февраля 2018 года № 113
Правила информационного взаимодействия уполномоченного органа в области технического регулирования и уполномоченного органа по обмену сведениями о документах, подтверждающих соответствие ввозимых товаров требованиям, установленным техническими регламентами Евразийского экономического союза, а также законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования, а также сведениями из таких документов, для целей подтверждения соблюдения мер технического регулирования
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 8 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" и определяют порядок информационного взаимодействия уполномоченного органа в области технического регулирования и уполномоченного органа по обмену сведениями о документах, подтверждающих соответствие ввозимых товаров требованиям, установленным техническими регламентами Евразийского экономического союза, а также законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования, а также сведениями из таких документов, для целей подтверждения соблюдения мер технического регулирования (далее – Правила).

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті және Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары – Премьер-Министрінің орынбасары –
Қаржы министрі Сауда және интеграция
________Е. Жамаубаев министрі
________Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Қаржы
министрінің
2022 жылғы 7 маусымдағы
№ 563 және
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Сауда және
интеграция министрінің
2022 жылғы 7 маусымдағы
№ 248-нқ бірлескен бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы № 74
және
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 113 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 8-бабы 2-тармағына сәйкес әзірленді және техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл тәртібін (бұдан әрі – Қағидалар) айқындайды.

Глава 2. Порядок информационного взаимодействия уполномоченного органа в области технического регулирования и уполномоченного органа по обмену сведениями о документах, подтверждающих соответствие ввозимых товаров требованиям, установленным техническими регламентами Евразийского экономического союза, а также законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования, а также сведениями из таких документов, для целей подтверждения соблюдения мер технического регулирования
2. Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан на ежемесячной основе в срок до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, предоставляет в Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по защищенным каналам связи перечень сведений в сфере внешней торговли по импорту товаров, включая условно выпущенные товары для передачи Комитетом государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящим Правилам с оформлением сопроводительных писем с пометкой "Для служебного пользования".
3. Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан ежедневно до 10.00 часов рабочего дня, следующего за отчетным, направляет в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по защищенным каналам связи перечень сведений из Реестров документов, подтверждающих соблюдение соответствия ввозимых товаров обязательным требованиям, необходимых для подтверждения соблюдения мер технического регулирования для передачи Комитетом технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
4. Информация направляется в формате (XML, EXCEL, DBF, SQL).
5. Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан и Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан (далее – государственные органы) обеспечивают своевременный сбор и предоставление сведений.
6. Государственные органы официальными письмами уведомляют друг друга о назначении должностных лиц, ответственных за подготовку, передачу и прием сведений при обмене.
Глава 3. Заключительные положения
7. Государственные органы в соответствии с законодательством Республики Казахстан соблюдают конфиденциальность сведений, полученных в рамках настоящих Правил.
Приложение 1 к Правилам
информационного
взаимодействия
уполномоченного органа в
области технического
регулирования и
уполномоченного органа по
обмену сведениями о
документах, подтверждающих
соответствие ввозимых товаров
требованиям, установленным
техническими регламентами
Евразийского экономического
союза, а также
законодательством
Республики Казахстан
в области технического
регулирования, а также
сведениями из таких
документов, для целей
подтверждения соблюдения
мер технического регулирования
Перечень сведений в сфере внешней торговли по импорту товаров, включая условно выпущенные товары для передачи Комитетом государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан

2-тарау. Техникалық реттеу шараларының сақталуын растау мақсаттары үшін техникалық реттеу саласындағы уәкілетті орган мен уәкілетті органның әкелінетін тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар туралы мәліметтерді, сондай-ақ осындай құжаттардан алынған мәліметтерді алмасу жөніндегі ақпараттық өзара іс-қимыл тәртібі
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті ай сайынғы негізде есепті айдан кейінгі айдың 5-і күніне дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетіне қорғалған байланыс арналары бойынша "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен ілеспе хат ресімдей отырып, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетіне беруі үшін шартты түрде шығарылған тауарларды қоса алғанда, тауарлар импорты бойынша сыртқы сауда саласындағы мәліметтер тізбесін ұсынады.
3. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті күн сайын есепті күннен кейінгі жұмыс күні сағат 10.00-ге дейін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне қорғалған байланыс арналары бойынша осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне беруі үшін техникалық реттеу шараларының сақталуын растау үшін қажетті міндетті талаптарға әкелінетін тауарлардың сәйкестігінің сақталуын растайтын Құжаттар тізілімінен алынған мәліметтер тізбесін жолдайды.
4. Ақпарат (XML, EXCEL, DBF, SQL) форматында жолданады.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті мен Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (бұдан әрі – мемлекеттік органдар) мәліметтерді уақтылы жинауды және ұсынуды қамтамасыз етеді.
6. Мемлекеттік органдар ресми хаттармен алмасу кезінде мәліметтерді дайындау, беру және қабылдау үшін жауапты лауазымды адамдарды тағайындау туралы бір біріне хабардар етеді.
3-тарау. Қорытынды ережелер
7. Мемлекеттік органдар осы Қағидалардың шеңберінде алынған мәліметтердің құпиялылығын Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес сақтайды.
Техникалық реттеу
шараларының сақталуын растау
мақсаттары үшін техникалық
реттеу саласындағы уәкілетті
орган мен уәкілетті органның
әкелінетін тауарлардың
Еуразиялық экономикалық
одақтың техникалық
регламенттерінде, сондай-ақ
Қазақстан Республикасының
техникалық реттеу саласындағы
заңнамасында белгіленген
талаптарға сәйкестігін растайтын
құжаттар туралы мәліметтерді,
сондай-ақ осындай құжаттардан
алынған мәліметтерді алмасу
жөніндегі ақпараттық өзара
іс-қимыл қағидаларына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетіне беруі үшін шартты түрде шығарылған тауарларды қоса алғанда, тауарлар импорты бойынша сыртқы сауда саласындағы мәліметтер тізбесі

1. Страна отправления.
2. Регистрационный номер декларации на товары.
3. Департамент государственных доходов декларирования.
4. Страна происхождения товара.
5. Бизнес-партнер.
6. Участник внешнеэкономической деятельности.
7. Индивидуальный идентификационный номер/Бизнес идентификационный номер участника внешнеэкономической деятельности.
8. Юридический адрес участника внешнеэкономической деятельности.
9. Код товара по Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
10. Наименование товара.
11. Описание товара из декларации на товары.
12. Вес товара, нетто (в килограммах).
13. Количество в дополнительных единицах измерения.
14. Местонахождение товара.
15. Дата выдачи и номер сертификата о соответствии или декларации о соответствии на ввозимую продукцию.
16. Отметка об условном выпуске товара.
17. Дата пересечения границы из транзитной декларации (при наличии).
Приложение 2 к Правилам
информационного
взаимодействия
уполномоченного органа в
области технического
регулирования и
уполномоченного органа по
обмену сведениями о
документах, подтверждающих
соответствие ввозимых товаров
требованиям, установленным
техническими регламентами
Евразийского экономического
союза, а также
законодательством Республики
Казахстан в области
технического регулирования,
а также сведениями из таких
документов, для целей
подтверждения соблюдения мер
технического регулирования
Перечень сведений из Реестров документов, подтверждающих соблюдение соответствия ввозимых товаров обязательным требованиям, необходимых для подтверждения соблюдения мер технического регулирования, для передачи Комитетом технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Перечень сведений из Реестров документов, необходимых для подтверждения соблюдения мер технического регулирования, предоставляемый Комитетом технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
1) фамилия, имя, отчество (при его наличии)/наименование, адрес, Индивидуальный идентификационный номер/Бизнес идентификационный номер заявителя;
2) наименование изготовителя (производителя);
3) код (коды) по товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
4) количественные сведения по товарам;
5) информация о нормативных правовых актах и нормативных документах на соответствие требованиям, которых проводилось подтверждение соответствия;

1. Жөнелтуші ел.
2. Тауарларға арналған декларацияның тіркеу нөмірі.
3. Декларациялаған Мемлекеттік кірістер департаменті.
4. Тауар шығарылған ел.
5. Бизнес-әріптес.
6. Сыртқы экономикалық қызметке қатысушы.
7. Сыртқы экономикалық қызметке қатысушының жеке сәйкестендіру
нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі.
8. Сыртқы экономикалық қызметке қатысушының заңды мекенжайы.
9. Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметі Тауар номенклатурасы бойынша тауар коды.
10. Тауардың атауы.
11. Тауарларға арналған декларациядан тауарды сипаттау.
12. Тауардың салмағы, нетто (килограммен).
13. Қосымша өлшем бірлігіндегі мөлшері.
14. Тауардың орналасқан жері.
15. Сәйкестік туралы сертификат немесе әкелінетін өнімдерге сәйкестік
туралы декларация берілген күні және нөмірі.
16. Тауардың шартты шығарылуы бойынша таңбасы.
17. Транзиттік декларациядан шекараны кесіп өткен күні (болған жағдайда).
Техникалық реттеу
шараларының сақталуын растау
мақсаттары үшін техникалық
реттеу саласындағы уәкілетті
орган мен уәкілетті органның
әкелінетін тауарлардың
Еуразиялық экономикалық
одақтың техникалық
регламенттерінде, сондай-ақ
Қазақстан Республикасының
техникалық реттеу саласындағы
заңнамасында белгіленген
талаптарға сәйкестігін растайтын
құжаттар туралы мәліметтерді,
сондай-ақ осындай құжаттардан
алынған мәліметтерді алмасу
жөніндегі ақпараттық өзара
іс-қимыл қағидаларына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне беруі үшін техникалық реттеу шараларының сақталуын растау үшін қажетті міндетті талаптарға әкелінетін тауарлардың сәйкестігінің сақталуын растайтын Құжаттар тізілімінен алынған мәліметтер тізбесі
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне ұсынатын техникалық реттеу шараларының сақталуын растау үшін қажетті Құжаттар тізілімінен алынған мәліметтер тізбесі:
1) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)/атауы, мекенжайы, Жеке сәйкестендіру нөмірі/Бизнес сәйкестендіру нөмірі;
2) дайындаушының (өндірушінің) атауы;
3) Еуразиялық экономикалық одақтың cыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасы бойынша тауар коды (кодтары);
4) тауарлар бойынша сандық мәліметтер;
5) талаптар сәйкестігіне сәйкестікті растау жүргізілген нормативтік құқықтық актілер және нормативтік құжаттар туралы ақпарат;

6) информация о документах, представленных заявителем в орган по подтверждению соответствия в качестве доказательства соответствия продукции требованиям нормативных правовых актов, информация о проведенных исследованиях (испытаниях) и измерениях (дата, номер протокола испытаний, наименование и номер аттестата аккредитации испытательной лаборатории, выдавшей протокол испытаний, дата, номер иностранного сертификата, наименование органа его выдавшего);
7) дата и причина приостановления, возобновления или прекращения действия сертификата соответствия (декларации о соответствии);
8) дата, срок продления действия сертификата соответствия (декларации о соответствии) и основание для его продления;
9) сведения о приложении (приложениях) к сертификату соответствия (декларации о соответствии);
10) наименование, адрес, номер и дата выдачи аттестата аккредитации органа по подтверждению соответствия, выдавшего (зарегистрировавшего) сертификат соответствия (декларацию о соответствии);
11) фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя органа по сертификации, выдавшего (зарегистрировавшего) сертификат соответствия (декларацию о соответствии);
12) фамилия, имя, отчество (при его наличии) эксперта-аудитора (эксперта), адрес;
13) информация о продукции, позволяющая ее идентифицировать;
14) дополнительная информация, указанная в соответствующей позиции сертификата соответствия (декларации о соответствии);
15) регистрационный номер сертификата соответствия (декларации о соответствии), учетный номер бланка, на котором оформлен сертификат соответствия (декларация о соответствии) и срок его действия.

6) нормативтік құқықтық актілердің талаптарына өнімдердің сәйкестігіне дәлел ретінде сәйкестікті растау жөніндегі органға өтініш берушінің ұсынған құжаттары туралы ақпарат, жүргізілген зерттеулер (сынақтар) және өлшеулер (сынақ хаттамасының күні, нөмірі, сынақ хаттамасын берген сынақ зертханасының атауы және аккредиттелген аттестатының нөмірі, шетелдік сертификаттың күні, нөмірі, оны берген органның атауы) туралы ақпарат;
7) сәйкестік сертификатының (сәйкестік туралы декларация) қолданысын тоқтата тұру, жаңарту немесе тоқтату күні және себебі;
8) сәйкестік сертификаты (сәйкестік туралы декларация) қолданысын ұзарту күні, мерзімі және оны ұзарту үшін негіздеме;
9) сәйкестік сертификатына (сәйкестік туралы декларацияға) қосымша (қосымшалар) туралы мәлімет;
10) сәйкестік сертификатын (сәйкестік туралы декларацияны) берген (тіркеген) сәйкестікті растау жөніндегі органның аккредиттеу аттестатының атауы, мекенжайы, нөмірі және берілген күні;
11) сәйкестік сертификатын (сәйкестік туралы декларацияны) берген (тіркеген) сертификаттау жөніндегі орган басшысының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде);
12) сарапшы-аудитордың (сарапшының) тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде), мекенжайы;
13) оны сәйкестендіруге мүмкіндік беретін өнім туралы ақпарат;
14) сәйкестік сертификатының (сәйкестік туралы декларацияның) тиісті позицияларында көрсетілген қосымша ақпараттар;
15) сәйкестік сертификатының (сәйкестік туралы декларацияның) тіркеу нөмірі, сәйкестік сертификаты (сәйкестік туралы декларация) ресімделген бланкіні есепке алу нөмірі және оның қолданылу мерзімі.