О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 9 сентября 2022 года № 937
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756) следующие изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 453 "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
дополнить администратором бюджетных программ 472 бюджетной программой 041 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032 и 034 следующего содержания:
"472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)"
041 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 068 "Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 053 следующего содержания:
"053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 007 "Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 053 следующего содержания:
"053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 937 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 12.09.2022 бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) мынадай - өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер" функционалдық тобында:
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" функционалдық кіші тобында:
453 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 032 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 472 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"472 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
041 "Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
068 "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 479 бюджетной программой 094 и бюджетными подпрограммами 015 и 028 следующего содержания:
"479 "Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)"
094 Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 820 бюджетной программой 088 и бюджетными подпрограммами 015 и 034 следующего содержания:
"820 Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 020 следующего содержания:
"020 За счет кредитов из областного бюджета";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 007 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 020 следующего содержания:
"020 За счет кредитов из областного бюджета";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 004 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества" и 005 "Организация сохранения государственного жилищного фонда":

мынадай мазмұндағы мынадай мазмұндағы 094 бюджеттік бағдарламасы мен 015 және 028 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 479 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"479 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
094 Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
мынадай мазмұндағы 088 бюджеттік бағдарламасы мен 015 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 820 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"820 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 020 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"020 Облыстық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 020 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"020 Облыстық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" және 005 "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 032, 048 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по бюджетной программе 006 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 052 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по бюджетной программе 007 "Снос аварийного и ветхого жилья":
дополнить бюджетными подпрограммами 032, 048 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетными подпрограммами 034, 048, 052 и 055 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетными подпрограммами 034, 048 и 052 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 813 "Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 038 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 028 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 032, 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
006 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
007 "Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032, 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034, 048, 052 және 055 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034, 048, және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
813 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
038 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 018 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)":
дополнить бюджетными подпрограммами 032, 048 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по бюджетным программам 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетными подпрограммами 052 и 055 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 813 "Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)":
по бюджетным программам 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 030 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" и 035 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетными подпрограммами 032, 048 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":

028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" және 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
018 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" және 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032, 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 және 055 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
813 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" және 058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
030 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" және 035 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 032, 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 820 бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034, 049 и 055 следующего содержания:
"820 Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
004 Поддержка культурно-досуговой работы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 005 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 034 следующего содержания:
"005 Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
дополнить бюджетной программой 009 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034, 049 и 055 следующего содержания:
"009 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 012 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034 и 049 следующего содержания:
"012 Поддержка театрального и музыкального искусства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 465 "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 006 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 034, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 820 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"820 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
004 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы 011, 015, 028 және 034 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"005 Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы 011, 015, 028, 034, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"009 Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасы 011, 015, 028, 034 және 049 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"012 Театр және музыка өнерін қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
465 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 820 бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032, 034, 049 и 055 следующего содержания:
"820 Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
008 Развитие массового спорта и национальных видов спорта
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетными программами 010 и 011 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034, 049 и 055 следующего содержания:
"010 Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011 Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 752 "Управление общественного развития области":
по бюджетным программам 009 "Услуги по проведению государственной информационной политики" и 010 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 032, 034, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 820 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"820 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
008 Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 010 және 011 бюджеттік бағдарламалары мен 011, 015, 028, 034, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"010 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
011 Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
752 "Облыстың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" және 010 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 820 бюджетной программой 006 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034, 049 и 055 следующего содержания:
"820 Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
006 Функционирование районных (городских) библиотек
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 049 и 055 следующего содержания:
"007 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 821 бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 049 следующего содержания:
"821 Отдел общественного развития района (города областного значения)
004 Услуги по проведению государственной информационной политики
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
по бюджетной программе 021 "Регулирование туристской деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 514 бюджетными программами 001 и 003 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 055 следующего содержания:
"514 Управление туризма, внешних связей и креативной индустрии города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, внешних связей и креативной индустрии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
003 Регулирование туристской деятельности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 034, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 820 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"820 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
006 Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"007 Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028 және 049 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 821 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"821 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
004 Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен";
4 "Туризм" функционалдық кіші тобында:
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
021 "Туристік қызметті реттеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 001 және 003 бюджеттік бағдарламалары мен 011, 015 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 514 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"514 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, сыртқы байланыстар және креативті индустрия басқармасы
001 Жергілікті деңгейде туризм, сыртқы байланыстар және креативті индустрия саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
003 Туристік қызметті реттеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";

дополнить бюджетными программами 004 и 032 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"004 Капитальные расходы государственного органа
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 752 "Управление общественного развития области":
по бюджетным программам 005 "Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 004 және 032 бюджеттік бағдарламалары мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары толықтырылсын:
"004 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
752 "Облыстың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 820 бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 049 и 055 следующего содержания:
"820 Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, спорта и развития языков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 002 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 028 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 003 и 032 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034 и 049 следующего содержания:
"003 Капитальные расходы государственного органа
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство";
дополнить бюджетными программами 100, 102, 103, 106, 107, 108 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";

мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 820 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"820 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
001 Жергілікті деңгейде мәдениет, спорт және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015 және 028 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
мынадай мазмұндағы 003 және 032 бюджеттік бағдарламалары мен 011, 015, 028, 034 және 049 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
"032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен";
мынадай мазмұндағы 100, 102, 103, 106, 107, 108 және 109 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу";

дополнить бюджетной программой 113 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032, 049 и 055 следующего содержания:
"113 Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 114 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 032 следующего содержания:
"114 Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетными программами 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 127, 128, 133, 139, 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
127 Целевые текущие трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
128 Целевые трансферты на развитие бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
133 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139 Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 113 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 032, 049 және 055 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"113 Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 114 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, және 032 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"114 Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 127, 128, 133, 139, 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
127 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
133 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить администратором бюджетных программ 700 бюджетной программой 034 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"700 Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
034 Субсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
по администратору бюджетных программ 351 "Управления земельных отношений города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 056 "Строительство приютов, пунктов временного содержания для домашних животных" и 057 "Содержание приютов, пунктов временного содержания для домашних животных":
дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 и 028 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
по администратору бюджетных программ 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
по бюджетной программе 099 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов":
дополнить бюджетной подпрограммой 051 следующего содержания:
"051 За счет субвенций из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
по бюджетным программам 032 "Временное содержание безнадзорных и бродячих животных", 033 "Идентификация безнадзорных и бродячих животных", 034 "Вакцинация и стерилизация бродячих животных" и 035 "Идентификация домашних животных, владельцы которых относятся к социально уязвимым слоям населения":

мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 700 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"700 Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
034 Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Жер қатынастары" функционалдық кіші тобында:
351 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
056 "Үй жануарларына арналған баспаналар, уақытша ұстау пункттерін салу" және 057 "Үй жануарларына арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 028 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
099 "Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 051 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"051 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар есебінен";
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
032 "Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау", 033 "Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру", 034 "Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру" және 035 "Иелері халықтың әлеуметтік осал топтарына жататын үй жануарларын сәйкестендіру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 и 051 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
051 За счет субвенций из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 120 "Аппарат акима области":
по бюджетной программе 008 "Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 057 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 053 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по бюджетной программе 058 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 053 следующего содержания:
"053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 064 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"" и 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах":
дополнить бюджетной подпрограммой 053 следующего содержания:
"053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 071 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 032, 054 и 055 следующего содержания:
"071 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
054 За счет субвенций из республиканского бюджета на прочие расходы
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 052 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 053 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 077 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 053 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 077 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 053 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 079 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 011, 015 және 051 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
120 "Облыс әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
057 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 053 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
058 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
064 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" және 085 "Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 071 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 032, 054 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары толықтырылсын:
"071 Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
054 Республикалық бюджеттен өзге де шығыстарға берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
052 "Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 053 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
077 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 053 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
077 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 053 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
079 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 043 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года":
дополнить бюджетными подпрограммами 032, 034, 048 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по бюджетным программам 044 "Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года", 077 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"" и 079 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"":
дополнить бюджетными подпрограммами 034, 048 и 052 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
дополнить администратором бюджетных программ 820 и бюджетными программами 040 и 042 бюджетными подпрограммами 011, 015 и 028 следующего содержания:
"820 Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
042 Текущее обустройство моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 052 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032, 054 и 055 следующего содержания:
"052 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
054 За счет субвенций из республиканского бюджета на прочие расходы
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";

043 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032, 034, 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
044 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту", 077 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" және 079 ""Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034, 048 және 052 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар есебінен";
мынадай мазмұндағы 040 және 042 бюджеттік бағдарламалары мен 011, 015 және 028 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 820 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"820 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
040 Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
042 Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 032, 054 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары толықтырылсын:
"052 "Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
054 Республикалық бюджеттен өзге де шығыстарға берілетін субвенциялар есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";

дополнить бюджетной программой 053 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032 и 055 следующего содержания:
"053 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055 За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетными программами 065 и 096 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 028 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 821 бюджетными программами 065 и 096 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 028 следующего содержания:
"821 Отдел общественного развития района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
в функциональной группе 15 "Трансферты"
в функциональной подгруппе 1 "Трансферты"
по администраторам бюджетных программ 257 "Управление финансов области", 299 "Управление экономики и финансов области" и 751 "Управление финансов и государственных активов области":
наименование бюджетной программы 029 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения" изложить в следующей редакции:
"029 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан";
дополнить бюджетной подпрограммой 056 следующего содержания:
"056 За счет субвенций ранее предусмотренные из вышестоящего бюджета".

мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015, 028, 032 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалары толықтырылсын:
"053 "Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015 және 028 бюджеттік кіші бағдарламалары толықтырылсын:
"065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 015 және 028 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 821 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"821 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ";
15 "Трансферттер" функционалдық тобында:
1 "Трансферттер" функционалдық кіші тобында:
257 "Облыстың қаржы басқармасы", 299 "Облыстың экономика және қаржы басқармасы" және 751 "Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
029 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"029 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасымен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 056 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"056 Жоғары тұрған бюджеттен бұрын көзделген субвенциялар есебінен".

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 12 сентября 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Заместитель Премьер-Министра-
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне орналастыру және ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2022 жылдың 12 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары-
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев