О внесении изменений в решение маслихата области Абай от 6 сентября 2022 года № 6/33-VIІ "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение маслихата области Абай от 18 ноября 2022 года № 10/52-VII
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 6 сентября 2022 года № 6/33-VIІ (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29454) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 006 606,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 322 337,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 701 049,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 983 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 188 921 787,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 993 018,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 760 078,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 767 060,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 908 199,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 908 199,0 тысяч тенге:
поступление займов – 10 670 078,0 тысяч тенге;

Абай облысы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 6/33-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/52-VII шешімі
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 6/33-VІI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29454 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189 006 606,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 322 337,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 701 049,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 983 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 188 921 787,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 3 993 018,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 760 078,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 767 060,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 908 199,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 908 199,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 670 078,0 мың теңге;

погашение займов – 6 761 879,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата области Абай К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай
от 18 ноября 2022 года
№ 10/52-VIІ
Приложение 1 к решению
маслихата области Абай

қарыздарды өтеу – 6 761 879,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының хатшысы К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының
2022 жылғы 18 қарашадағы
№ 10/52-VІI шешiмінің
қосымшасы
Абай облысы мәслихатының

34 000,0
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
527 817,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 079 604,1
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 196,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
196 415,0
5
Здравоохранение
4 190 344,6
2
Охрана здоровья населения
1 039 192,0
253
Управление здравоохранения области
602 761,0
006
Услуги по охране материнства и детства
277 345,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
325 416,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
436 431,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
436 431,0
3
Специализированная медицинская помощь
1 211 116,0
253
Управление здравоохранения области
1 211 116,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 211 116,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 940 036,6
253
Управление здравоохранения области
1 940 036,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
30 637,9
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
60 425,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 368,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 830 605,7
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 970 295,7
1
Социальное обеспечение
7 922 703,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 487 017,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
887 047,4
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
213 872,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

34 000,0
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
527 817,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 079 604,1
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
4 196,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
196 415,0
5
Денсаулық сақтау
4 190 344,6
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 039 192,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
602 761,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
277 345,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
325 416,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
436 431,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
436 431,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 211 116,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 211 116,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 211 116,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 940 036,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 940 036,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 637,9
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
60 425,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 368,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 830 605,7
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 970 295,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 922 703,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 487 017,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
887 047,4
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
213 872,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету