О бюджете Аксуатского сельского округа района Аксуат на 2022 -2024 годы
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 9 ноября 2022 года № 10/2-VII
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 887 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", маслихат района Аксуат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа района Аксуат на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 241 060,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 905,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 859,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 216,3 тысяч тенге;
2) затраты – 242 983,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 922,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 922,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 922,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 12.12.2022 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа района Аксуат на 2022 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 52 488,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа района Ақсуат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 109 087,3 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 10/2-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 887 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Жарлығына сәйкес, Ақсуат ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241 060,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 905,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 859,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 216,3 мың теңге;
2) шығындар – 242 983,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 922,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 922,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 922,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 52 488,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 109 087,3 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 12.12.2022 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа района Аксуат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 5 300,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа района Аксуат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 52 381,0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 5 300,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2022 жылға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджеттен 52 381,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

6. Используемые остатки бюджетных средств 1 922,9 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Аксуат К.Ильясов
Приложение 1 к решению
маслихата района Аксуат
№ 10/2-VII от 9 ноября 2022 года
Бюджет Аксуатского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 12.12.2022 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

6. 1 922,9 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
7. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданы мәслихатының хатшысы Қ. Ильясов
Ақсуат ауданы мәслихатының
2022 жылғы 9 қарашадағы
№10/2-VII шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. КIРICТЕР