О бюджете Архатского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/6-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/6-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28.12.2023 № 12/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архатского сельского округа на "2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 42 558,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 358,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 956,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 398,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 398,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 398,8 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/6-VII шешімі. Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/6-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 12/6-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 558,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 358,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 956,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 398,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 398,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 398,8 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 24.10.2023 № 9/6- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджет Архатского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 35 863,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 24.10.2023 № 9/6- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Архат ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 35 863,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

от 30 декабря 2022 года
№ 31/6-VII
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение Абайского районного маслихата от 6 января 2022 года № 18/6-VII "О бюджете Архатского сельского округа на 2022-2024 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 31 марта 2022 года № 21/5-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/6-VІІ "О бюджете Архатского сельского округа на 2022-2024 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 20 мая 2022 года № 23/4-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/6-VІІ "О бюджете Архатского сельского округа на 2022-2024 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 2 сентября 2022 года № 26/9-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/6-VІІ "О бюджете Архатского сельского округа на 2022-2024 годы" ;
5. Решение Абайского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 29/13-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/6-VІІ "О бюджете Архатского сельского округа на 2022-2024 годы".

2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/6-VII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2022-2024 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/6-VІІ шешімі;
2. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 21/5-VІІ шешімі;
3. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы № 23/4-VІІ шешімі;
4. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 26/9-VІІ шешімі;
5. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 29/13-VІІ шешімі.