О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №10/203-VIІ "О бюджете Мамырсуского сельского округа Аягозского района на 2022-2024 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 4 ноября 2022 года № 18/345-VII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Мамырсуского сельского округа Аягозского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №10/203-VIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мамырсуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 84209,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4789,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2228,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77192,5 тысяч тенге;
2)затраты – 87800,7 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3591,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3591,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10/203-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мамырсу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 18/345-VII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мамырсу ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10/203-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мамырсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84209,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4789,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2228,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77192,5 мың теңге;
2) шығындар – 87800,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3591,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3591,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3591,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аягозского районного маслихата К.Досиханов
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
от 4 ноября 2022 года №18/345-VІI
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 24 декабря 2021 года №10/203-VІI
Бюджет Мамырсуского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3591,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К.Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының
2022 жылғы 4 қарашадағы
№18/345-VІI шешіміне қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№10/203-VІI шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Мамырсу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер