О бюджете Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 30/2-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/17-VII "О бюджете Бескарагайского района на 2023-2025 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 041,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 941,3 тысяч тенге;
2) затраты – 127 541,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 500,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/2-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы 29/17-VІІ шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер– 125 041,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 941,3 мың теңге;
2) шығындар – 127 541,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 500,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 500,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 22.06.2023 № 4/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 500,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.06.2023 № 4/5-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/2- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Баскольского сельского округа на 2023 год в сумме 47 772,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 30 декабря
2022 года № 30/2-VII
Бюджет Баскольского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 22.06.2023 № 4/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

2. Баскөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 47 772,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоқсандағы № 30/2-VII
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.06.2023 № 4/5-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/2- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер