О бюджете Таврического сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Бородулихинского района области Абай от 30 декабря 2022 года № 26-19-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 25-2-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34529 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1454 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33075 тысяч тенге;
2) затраты – 34529 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 08.12.2023 № 12-11-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Таврического сельского округа на 2023 год в сумме 26834 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Таврия ауылдық округінің бюжеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-19-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-2-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34529 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33075 мың теңге;
2) шығындар – 34529 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 08.12.2023 № 12-11-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Таврия ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 26834 мың теңге сомасында белгіленгені көзделсін.

2-1. Предусмотреть в бюджете Таврического сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 6241 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 08.12.2023 № 12-11- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

2-1. 2023 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 6241 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақшамен толықтырылды - Абай облысы Бородулиха аудандық 08.12.2023 № 12-11-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының