О бюджете Теректинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2022 года № 28-5/6.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Теректинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 831,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 475,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –– 48 356,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 831,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 25.08.2023 № 6-7 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-5/6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 831,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 356,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 831,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 25.08.2023 № 6-7 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из местного бюджета в размере 2 000,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
3. Утвердить согласно приложению 5 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2023 год.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года № 28-5/6
Бюджет Теректинского сельского округа на 2023 год

2. 4 қосымшаға сәйкес 2023 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 2 000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 28-5/6 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті