О бюджете сельских округов Байзакского района на 2023-2025 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2022 года № 38-2
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 101052 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7415 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 69 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1145 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 92423 тысячи тенге;
2) затраты – 101609 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -557 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 557 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 73051 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11441 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 103 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1885 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 59622 тысячи тенге;
2) затраты – 73177 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -126 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 126 тысячи тенге
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 53299 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10865 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 34 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 352 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 42048 тысячи тенге;
2) затраты – 53637 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 38-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 101052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7415 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1145 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92423 мың теңге;
2)шығындар – 101609 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -557 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 557 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 73051 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11441 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –103 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1885 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59622 мың теңге;
2)шығындар – 73177 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -126 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 53299 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 352 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42048 мың теңге;
2)шығындар – 53637 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – 357 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 357 тысячи тенге
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 54496 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6173 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 103 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 365 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 47855 тысячи тенге;
2) затраты – 54632 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -136 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 136 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 07.12.2023 №13-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенции передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2023 год установить в размере 597488 тысяч тенге, в том числе:
Жалгызтюбинский сельский округ – 34060 тысячи тенге;
Диханский сельский округ – 28230 тысячи тенге;
Мырзатайский сельский округ – 28868 тысячи тенге;
Темирбекский сельский округ – 30315 тысячи тенге;
Туймекентский сельский округ – 32000 тысячи тенге;
Жанатурмысский сельский округ – 40232 тысячи тенге;
Кокталский сельский округ – 26142 тысячи тенге;
Ынтымакский сельский округ – 31620 тысячи тенге;
Суханбаевский сельский округ – 30856 тысячи тенге;
Костюбинский сельский округ – 30000 тысячи тенге;
Бурылский сельский округ – 49000 тысячи тенге;
Коптерекский сельский округ – 30494 тысячи тенге;
Улгулинский сельский округ – 31756 тысячи тенге;
Сарыкемерский сельский округ – 51573 тысячи тенге;
Кызылжулдызский сельский округ – 32000 тысячи тенге;
Ботамойнакский сельский округ – 33976 тысячи тенге;
Байтерекский сельский округ – 28103 тысячи тенге.
Сазтерекский сельский округ – 28263 тысячи тенге.

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -357 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 мың теңге;
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 54496 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 103 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 365 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47855 мың теңге;
2)шығындар – 54632 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -136 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 07.12.2023 №13-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 597488 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жалғызтөбе ауылдық округіне – 34060 мың теңге;
Дихан ауылдық округіне – 28230 мың теңге;
Мырзатай ауылдық округіне – 28868 мың теңге;
Темірбек ауылдық округіне – 30315 мың теңге;
Түймекент ауылдық округіне – 32000 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округіне – 40232 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 26142 мың теңге;
Ынтымақ ауылдық округіне – 31620 мың теңге;
Суханбаев ауылдық округіне – 30856 мың теңге;
Қостөбе ауылдық округіне – 30000 мың теңге;
Бурыл ауылдық округіне – 49000 мың теңге;
Көптерек ауылдық округіне –30494 мың теңге;
Үлгілі ауылдық округіне – 31756 мың теңге;
Сарыкемер ауылдық округіне – 51573 мың теңге;
Қызыл жұлдыз ауылдық округіне – 32000 мың теңге;
Ботамойнақ ауылдық округіне – 33976 мың теңге;
Байтерек ауылдық округіне – 28103 мың теңге;
Сазтерек ауылдық округіне – 28263 мың теңге.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного
маслихата Б. Акбаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года №38-2
Бюджет сельских округов Байзакского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 07.12.2023 №13-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
І. ДОХОДЫ

3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Б. Ақбаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№38-2 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтер бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 07.12.2023 №13-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР