О внесений изменений в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 32 декабря 2021 года №14-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 12 октября 2022 года № 24-2
Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года №14-2 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2022 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1. по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 207 618 тысяч тенге;
налоговые поступления – 30 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177 053 тысяч тенге;
2) затраты – 217 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -10 132 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 10 132 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 10 132 тысяч тенге.
1.2. по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 266 534 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 258 543 тысяч тенге;
2) затраты – 268 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 765 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 765 тысяч тенге.
1.3. по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 99 364 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №14-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 24-2 шешімі
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналаған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін":
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 207 618 мың теңге;
салықтық түсімдер – 30 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177 053 мың теңге.
2) шығындар – 217 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 132 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 132 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 266 534 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 258 543 мың теңге.
2) шығындар – 268 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 765 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 765 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 99 364 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Сеитов
Приложение 1 к решению №24-2
Жамбылского районного
маслихата от 12 октября 2022
года
Бюджет Ассинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-ші қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы Р. Сеитов
Жамбыл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 12 қазандағы №24-2
шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР