О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 апреля 2022 года № 24-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. "Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1 Села Бауыржан Момышулы
1) доходы – 172 792 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 59 907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 338 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 547 тысяч теңге;
2) затраты – 186 315 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 13 523 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 67 205 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 124 тысяч теңге;
2) затраты – 68 225 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 020 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 77 163 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 525 тысяч теңге;
2) затраты – 78 150 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 987 тысяч тенге.
1.4 Боралдайский сельский округ
1) доходы – 73 130 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 332 тысяч теңге;
2) затраты – 74 016 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 886 тысяч тенге.
1.5 Биликульский сельский округ
1) доходы – 66 439 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 681 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 730 тысяч теңге;
2) затраты – 66 965 тысяч тенге;

Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 24-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №19-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 172 792 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 59 907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 112 547 мың теңге;
2) шығындар – 186 315 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары–13 523 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 67 205 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 124 мың теңге;
2) шығындар – 68 225 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 020 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 77 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 70 525 мың теңге;
2) шығындар – 78 150 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 987 мың теңге.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) кірістер 73 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68 332 мың теңге;
2) шығындар – 74 016 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 886 мың теңге
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) кірістер 66 439 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 730 мың теңге;
2) шығындар – 66 965 мың теңге;