О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №19-2
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 19 апреля 2022 года № 23-2
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №163057) следующие изменения:
1-1. Алгинский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 42 170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 979 тысяч тенге;
2) затраты – 43 544 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 5 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 62 319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 817 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 352 тысяч тенге;
2) затраты – 64 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 1 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 49 940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 434 тысяч тенге;
неналоговые поступления –50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 23-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163057 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2022 жылға:
1) кірістер –42 170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 131 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 979 мың теңге;
2) шығындар – 43 544 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2022 жылға:
1) кірістер – 62 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 817 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 352 мың теңге;
2) шығындар – 64 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2022 жылға:
1) кірістер – 49 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета(профицит)– -9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицит) – 9 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению
маслихата Кордайского района
от 30 декабря 2021 года № 19-2
Приложение 1 к решению
маслихата Кордайского района

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының