О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №18-3 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2022 года № 30-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №18-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26324) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 27 770 434 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 159752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 251 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 139 184 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 418 247 тысяч тенге;
2) затраты –27 907060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 356 тысяч тенге, в том числе бюджетные кредиты – 82 701 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов–69 345 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 149 982 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149 982 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82701 тысяч тенге;
погашение займов – 53 860 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 30-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26324 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 770434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 159752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 139 184 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 418 247 мың теңге;
2) шығындар – 27 907060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 356 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82701 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69345 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -149 982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149 982 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 82701 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53 860 мың теңге;

254385
005
Государственная адресная социальная помощь
254385
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1442923
002
Программа занятости
999698
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
82871
006
Оказание жилищной помощи
871
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
72078
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9251
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115528
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
48856
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
113770
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59138
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
850
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
113816
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6520
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11634
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5124894
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1085892
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1006922
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
70970
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4033342
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
37971
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
41747
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

254385
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
254385
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1442923
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
999698
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
82871
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
871
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
72078
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9251
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
115528
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
48856
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
113770
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191958
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59138
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
850
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
113816
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6520
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11634
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5124894
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1085892
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1006922
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
70970
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4033342
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
37971
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
41747
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту