О бюджете сельских округов Кордайского района на 2023-2025 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2022 года № 34-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1-19, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 51 966 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 327 тысяч тенге;
2) затраты – 52 077 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -111 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 111 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств -111 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 91 510 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 471 тысяч тенге;
2) затраты – 93 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1837 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств -1837 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 165 729 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 142 675 тысяч тенге;
2) затраты –167 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 34-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер –51 966 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 327 мың теңге;
2)шығындар – 52 077 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-111 мың теңге.
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2023 жылға:
1) кірістер – 91 510 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 758 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 471 мың теңге;
2) шығындар – 93 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1837 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1837 мың теңге.
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 165 729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 142 675 мың теңге;
2)шығындар – 167 245 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

1) доходы – 39 682 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 419 тысяч тенге;
2) затраты – 40 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит)– -522 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 522 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 522 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 19.12.2023 № 15-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенции передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2023 год установить в размере 681 613 тысяч тенге, в том числе
Алгинский сельский округ – 25 919 тысяч тенге;
Аухаттинский сельский округ – 35 275 тысяч тенге;
Беткайнарскийсельский округ – 31 243тысяч тенге;
Жамбылскийсельский округ – 40 624тысяч тенге;
Какпатасскийсельский округ – 32 249тысяч тенге;
Каракемерскийсельский округ – 31 287тысяч тенге;
Карасайскийсельский округ – 32 569тысяч тенге;
Карасускийсельский округ– 36 793тысяч тенге;
Касыкскийсельский округ – 32 691тысяч тенге;
Кененскийсельский округ – 28 614тысяч тенге;
Кордайскийсельский округ – 70 827тысяч тенге;
Масанчинскийсельский округ – 42 801тысяч тенге;
Ногайбайскийсельский округ – 25 888тысяч тенге;
Отарскийсельский округ – 40 598тысяч тенге;

1)кірістер – 39 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 419 мың теңге;
2)шығындар – 40 204 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 522 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 522 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 19.12.2023 №15-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 681613мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 25919 мың теңге;
Ауқатты ауылдық округіне – 35275мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округіне – 31 243мың теңге;
Жамбылауылдық округіне – 40 624мың теңге;
Қақпатас ауылдық округіне – 32 249 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округіне – 31287 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне – 32569 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне – 36793мың теңге;
Қасық ауылдық округіне – 32691 мың теңге;
Кенен ауылдық округіне – 28 614 мың теңге;
Қордай ауылдық округіне – 70 827 мың теңге;
Масаншы ауылдық округіне – 42 801мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округіне – 25 888 мың теңге;
Отар ауылдық округіне – 40598 мың теңге;

Сарыбулакскийсельский округ – 39 965тысяч тенге;
Сортобинскийсельский округ – 56 287тысяч тенге;
Степновский сельский округ – 36 571 тысяч тенге;
Сулуторский сельский округ – 19 436 тысяч тенге;
Улкен Сулуторский сельский округ – 21 976 тысяч тенге;
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2023 года.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению
Кордайского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года №34-2
Бюджет Алгинского сельского округа на 2023 год

Сарыбулақ ауылдық округіне – 39 965 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округіне – 56287мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 36 571мың теңге;
Сулұтөр ауылдық округіне – 19 436 мың теңге;
ҮлкенСулұтөр ауылдық округіне – 21 976мың теңге;
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№34-2 шешіміне 1 – қосымша
2023 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті