О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 27 декабря 2021 года №13-4 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 7 июля 2022 года № 20-8
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под № 26150) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –15714812 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3604332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 12097580 тысяч тенге;
2) затраты - 15946760 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 85590 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 147024 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 61434 тысяч тенге;

Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылдың 27 желтоқсандағы №13-4 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 шілдедегі № 20-8 шешімі
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26150 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15714812 мың теңге;
салықтық түсімдер -3604332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -10900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2000 мың теңге;
трансферттер түсімі -12097580 мың теңге;
2) шығындар -15946760 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -85590 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -147024 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -61434 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -317538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 317538 тысяч тенге;
поступление займов- 147024 тысяч тенге;
погашение займов -61434 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 231948 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -317538мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) -317538 мың теңге;
қарыздар түсімі - 147024 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 61434 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 231948 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

484147
005
Государственная адресная социальная помощь
484147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1147804
002
Программа занятости
855091
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42882
006
Оказание жилищной помощи
4000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52783
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4135
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16360
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
101353
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61767
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59285
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
57382
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
253
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8506
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1866403
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1388993
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1364993
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
434964
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
282750
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
152214
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

484147
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
484147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1147804
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
855091
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42882
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52783
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4135
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71200
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
101353
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191193
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61767
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59285
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
57382
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
253
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен
8506
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1866403
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1388993
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1364993
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
434964
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
282750
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
152214
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

26929
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22429
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2000
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
19517
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19517
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58200
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
38200
015
Капитальные расходы государственного органа
20000
12
Транспорт и коммуникации
208906
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
208906
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
17859
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
191047
13
Прочие
1034217
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70774
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
70774
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19025
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
19025
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
272656
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
272656
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
671762
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
671762
14
Обслуживание долга
86
452
Отдел финансов района (города областного значения)
86
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
86
15
Трансферты

26929
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22429
004
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2000
006
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2500
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19517
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
19517
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58200
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38200
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20000
12
Көлік және коммуникация
208906
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
208906
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17859
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
191047
13
Басқалар
1034217
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70774
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
70774
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19025
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
19025
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
272656
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
272656
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
671762
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
671762
14
Борышқа қызмет көрсету
86
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
86
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
86
15
Трансферттер