О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №14-4
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 11 ноября 2022 года № 28-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №14-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 284172 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86048 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 467 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 197657 тысяч тенге;
2) затраты – 291241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -7069 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 7069 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7069 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 208248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182577 тысяч тенге;
2) затраты – 211280 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -3032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3032 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3032 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 72589 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63789 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қарашадағы № 28-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылдың 30 желтоқсандағы №14-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 284172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86048 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 197657 мың теңге;
2) шығындар – 291241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -7069 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7069 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7069 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 208248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 182577 мың теңге;
2) шығындар – 211280 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -3032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3032 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3032 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 72589 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63789 мың теңге;

приложения 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 28-4 от 11 ноября 2022 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 14-4 от 30 декабря 2021 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың 2022 жылғы
11 қарашадағы № 28-4 шешіміне
1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың 2021 жылғы
30 желтоқсандағы №14-4
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1.КІРІСТЕР