О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28 декабря 2022 года № 32-4
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 462147 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 105061 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2579 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 354507 тысяч тенге;
2) затраты – 466741 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -4594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 4594 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4594 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 197962 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36583 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161063 тысяч тенге;
2) затраты – 203125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -5163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5163 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5163 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 95676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86411 тысяч тенге;
2) затраты – 96630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-4 шешімі
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 462147 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 105061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2579 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 354507 мың теңге;
2) шығындар – 466741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -4594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4594 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4594 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 197962 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 161063 мың теңге;
2) шығындар – 203125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -5163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5163 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5163 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 95676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86411 мың теңге;
2) шығындар – 96630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 08.12.2023 № 14-4 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. В бюджете сельских округов на 2023 год учесть суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района
Турара Рыскулова Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
от 28 декабря 2022 года № 32-4
Бюджет сельского округа Кулан на 2023 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 08.12.2023 № 14-4 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы даму және нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 32-4 Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың шешіміне
1- қосымша
2023 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті