"О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2022 года № 37-3
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 404 169 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 049713 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 31595 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 365 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 313 496 тысяч тенге;
2) затраты – 12 663 363 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование–18 702 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 048 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 277 896 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277 896 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 51 750 тысяч тенге;
погашение займов – 33 048 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 259 194 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Таласского районного маслихата Жамбылской области от 06.12.2023 №11-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить объем субвенций передаваемые из районного бюджета в бюджеты города Каратау и сельским округам на2023 год в размере579 579,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Каратау – 114 268,0 тысяч тенге
Ушаралскому сельскому округу –39 007,0 тысяч тенге;
Акколскому сельскому округу – 36 828,0 тысяч тенге;
Бериккаринскому сельскому округу – 39 008,0 тысяч тенге;
Бостандыкскому сельскому округу – 35 572,0 тысяч тенге;
Кызылаутскому сельскому округу – 35 308,0 тысяч тенге;
Ойыкскому сельскому округу– 49 337,0 тысяч тенге;
С.Шакировскому сельскому округу – 34 812,0 тысяч тенге;
Аккумскому сельскому округу – 34 158,0 тысяч тенге;
Кокталскому сельскому округу – 29 539,0 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 35 892,0 тысяч тенге;
Тамдинскому сельскому округу – 38 645,0 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-3 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 404 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 049713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31595 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9365 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 10 313 496 мың теңге;
2) шығындар – 12 663 363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 702 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 048 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 277 896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277 896 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 51 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 048 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары – 259 194 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 06.12.2023 №11-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылы аудандық бюджеттен Қаратау қаласына және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 579 579,0 мың теңге, оның ішінде:
Қаратау қаласына – 114 268,0 мың теңге;
Үшарал ауылдық округіне - 39 007,0 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 36 828,0 мың теңге;
Берікқара ауылдық округіне – 39 008,0 мың теңге;
Бостандық ауылдық округіне – 35 572,0 мың теңге;
Қызыләуіт ауылдық округіне – 35 308,0 мың теңге;
Ойық ауылдық округіне – 49 337,0 мың теңге;
С.Шәкіров ауылдық округіне – 34 812,0 мың теңге;
Аққұм ауылдық округіне – 34 158,0 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 29 539,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 35 892,0 мың теңге;
Тамды ауылдық округіне – 38 645,0 мың теңге;

Каратаускому сельскому округу – 28 440,0 тысяч тенге;
Каскабулакскому сельскому округу – 28 765,0 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2023-2025 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций социального обеспечения, культуры, спорта, финансируемых из районного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Қаратау ауылдық округіне – 28 440,0 мың теңге;
Қасқабұлақ ауылдық округіне – 28 765,0 мың теңге.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2023-2025 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спортмемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 36413,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года №37-3
Районный бюджет 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Таласского районного маслихата Жамбылской области от 06.12.2023 №11-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4. 2023 жылғы аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 36413,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№37-3 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 06.12.2023 №11-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

51 004
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 878
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69 145
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
45 419
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 940
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204 704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 349
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 600
021
Капитальные расходы государственного органа
45
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
129 602
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
718
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8 390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 610 616
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
85 983
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
85 983
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 006 993
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
532 154
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17 239
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 457 600
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
22 925
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 925
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
963 819
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов

51 004
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 878
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
69 145
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
45 419
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 940
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204 704
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 349
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 600
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
129 602
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
718
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 610 616
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
85 983
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
85 983
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 006 993
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
532 154
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
17 239
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2 457 600
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22 925
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 925
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
963 819
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету

2 490
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
498
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
562 375
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
562 375
036
Развитие газотранспортной системы
562 375
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
168 565
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
60 299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
58 699
006
Капитальные расходы государственного органа
1 600
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54 000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
54 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33 626
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29 322
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 949
007
Капитальные расходы государственного органа
355
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 640
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 640
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
61 052
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
61 052
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
56 212
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 221
015
Капитальные расходы государственного органа
1 619
12
Транспорт и коммуникации
979 010
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
905 996
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
91 359
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
449 424
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
365 213
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 490
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
498
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
562 375
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
562 375
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
562 375
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
168 565
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
60 299
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 699
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54 000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
54 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33 626
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 322
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 949
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
355
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20 640
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 640
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
61 052
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
61 052
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
56 212
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 221
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 619
12
Көлiк және коммуникация
979 010
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
905 996
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
91 359
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
449 424
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
365 213
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

163 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 682
013
Капитальные расходы государственного органа
1 010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127 965
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
39 960
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
29 960
003
Капитальные расходы государственного органа
10 000
02
Оборона
19 854
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19 854
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 854
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 006 640
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
420 856
005
Государственная адресная социальная помощь
420 856
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 432 019
002
Программа занятости
1 041 948
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 625
006
Оказание жилищной помощи
40 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112 668
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 900
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 438
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
47 988
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 452
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
153 765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

163 657
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 682
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
127 965
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
39 960
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 960
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 000
02
Қорғаныс
19 854
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19 854
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 854
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 006 640
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
420 856
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
420 856
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 432 019
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 041 948
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 625
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
40 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112 668
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 900
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 438
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
47 988
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 452
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
153 765
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер