О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 15/130 "О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 30 ноября 2022 года № 32/239. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 119 356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 886 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 127 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 тенге;
поступления трансфертов – 91 190 тысячи тенге;
2) затраты – 121 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 172 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 172 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 36 161 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 304 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 857 тысяч тенге;
2) затраты – 36 494 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 333 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 333 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 333 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/130 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 32/239 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы №15/130 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округтер бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 356 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 886 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 127 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 теңге;
трансферттер түсімі – 91 190 мың теңге;
2) шығындар – 121 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 172 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 172 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 161 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 857 мың теңге;
2) шығындар – 36 494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 333 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 333 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 333 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"3. Утвердить бюджет Сарыкенгирского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 39 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 469 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 566 тысяча тенге;
2) затраты – 39 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";

"3. 2022-2024 жылдарға арналған Сарыкеңгір ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 566 мың теңге;
2) шығындар – 39 035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";