О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 30 декабря 2021 года № 92 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2022 - 2024 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 6 сентября 2022 года № 176. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №92 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №163784) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 206 220 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 176 820 тысяч тенге;
2) затраты – 1 213 877 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7657 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 657 тысяч тенге.
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 823 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 341 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 373 тысяч тенге;
2) затраты – 38 823 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
3) приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.

Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 "2022 - 2024 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 176 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2021 жылы 30 желтоқсандағы №92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №163784 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 206 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 176 820 мың теңге;
2) шығындар – 1 213 877 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 657 мың теңге.
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
2. 2022-2024 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 373 мың теңге;
2) шығындар – 38 823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
3) көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

6918
в том числе:
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1261
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5657
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3335
в том числе:
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
3335
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7378
в том числе:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
7378
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
791506
в том числе:
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
332900
Освещение улиц в населенных пунктах
41478
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
324128
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3000
Организация водоснабжения населенных пунктов
85000
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
20645
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2419
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
18226
Капитальные расходы государственного органа
33140
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35338
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский:
10208
Целевые текущие трансферты
10208
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331
в том числе:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
331
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
в том числе:
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
713
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9164
в том числе:
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
9164

6918
оның ішінде:
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1261
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5657
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3335
оның ішінде:
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
3335
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7378
оның ішінде:
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационалдық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
7378
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
791506
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
332900
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
41478
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
324128
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
85000
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
20645
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2419
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
18226
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33140
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
35338
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті
10208
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10208
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331
оның ішінде:
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
331
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
713
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
713
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9164
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
9164