Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанааркинского района
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 14 ноября 2022 года № 1. Утратило силу решением акима Жанааркинского района области Ұлытау от 19 июля 2024 года № 8
Сноска. Утратило cилу решением акима Жанааркинского района области Ұлытау от 19.07.2024 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жанааркинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин

Жаңаарқа ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2022 жылғы 14 қарашадағы № 1 шешімі. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 19 шілдедегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 19.07.2024 № 8 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Жаңаарқа ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин