О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/100 "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 21 сентября 2022 года № 31/204. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под №16/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162475) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанаарка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 466 862 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 791 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 049 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 402 022 тысяч тенге;
2) затраты – 476 862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 000 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 023 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 695 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 120 тысяч тенге;
2) затраты – 62 757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -734 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 734 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 734 тысяч тенге.";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 16/100 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 31/204 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162475 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 466 862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 049 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 402 022 мың теңге;
2) шығындар – 476 862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 000 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 120 мың теңге;
2) шығындар – 62 757 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 734 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 734 мың теңге.";

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата О. Уалиев
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 21 сентября 2022 года №31/204
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года №16/100
Бюджет поселка Жаңаарқа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Ө. Уалиев
2022 жылғы 21 қыркүйектегі №31/204
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер