О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/100 "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 20 декабря 2022 года № 36/226. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под №16/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162475) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанаарка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 399 089 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 719 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334 249 тысяч тенге;
2) затраты – 420 334 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 245 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 245 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 245 тысяч тенге.";
2) пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Сейфуллинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32, и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 915 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 001 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 94 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 820 тысяч тенге;
2) затраты – 31 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 16/100 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 36/226 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162475 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 399 089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 121 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334 249 мың теңге;
2) шығындар – 420 334 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 245 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 245 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 245 мың теңге.";
2) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Сейфуллин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 001 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 94 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 820 мың теңге;
2) шығындар – 31 915 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

используемые остатки бюджетных средств – 1 890 тысяч тенге.";
приложения 1, 31, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата О. Уалиев
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 20 декабря 2022 год №36/226
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года №16/100
Бюджет поселка Жаңаарқа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 890 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 31, 37 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Ө. Уалиев
2022 жылғы 20 желтоқсандағы №36/226
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер