О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-61 "О бюджете города Текели на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 1 ноября 2022 года № 21-108
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12-61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26468) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 5 280 921 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 183 062 тысячи тенге;
неналоговые поступления 16 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 35 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 046 467 тысяч тенге;
2)затраты 5 883 351 тысяча тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 1 916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3 171 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 255 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 29 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 29 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 633 346 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 633 346 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 418 851 тысяча тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 қарашадағы № 21-108 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26468 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 5 280 921 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 183 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 35 180 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 046 467 мың теңге;
2)шығындар 5 883 351 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 1 916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 3 171 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 255 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 29 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 29 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 633 346 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 633 346 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 418 851 мың теңге;

погашение займов 31 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 246 348 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 1 ноября 2022 года № 21-108
Приложение 1 к решению
Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-61
Бюджет города Текели на 2022 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч
Наименование
тенге)

қарыздарды өтеу 31 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 246 348 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 қарашадағы № 21-108 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-61 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы Атауы
теңге)

34 126
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 035
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 062
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
85 471
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 958
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9 972
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 972
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 014
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 585
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 641
021
Капитальные расходы государственного органа
367
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 656 250
1
Жилищное хозяйство
1 226 881
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
732 681
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
649 494
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
83 187
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
494 200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
487 500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
5 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
200
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

34 126
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 035
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 062
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
85 471
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 958
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 972
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 972
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 014
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 014
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 585
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 641
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
367
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 656 250
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 226 881
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
732 681
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
649 494
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
83 187
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
494 200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
487 500
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
5 000
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
200
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру