О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-63 "О бюджете Аксуского района на 2022-2024 годы"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 7 ноября 2022 года № 32-121
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 17-63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26275) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 9187914 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 337620 тысяч тенге;
неналоговые поступления 163915 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7277 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8679102 тысячи тенге;
2) затраты 9243313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 217578 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 263407 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 45829 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-63 "Ақсу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қарашадағы № 32-121 шешімі
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-63 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26275 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9187914 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 337620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 163915 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7277 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8679102 мың теңге;
2) шығындар 9243313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 217578 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 263407 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 45 829 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 272977 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 272977 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 263407 тысяч тенге;
погашение займов 45829 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 55399 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 272977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 272977 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 263407 мың теңге;
қарыздарды өтеу 45 829 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 55 399 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов