О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 18-68 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2022-2023 годы"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2022 года № 35-130
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 18-68 следующие изменения:
пункты 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 54 257 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 542 тысяч тенге;
2) затраты 54 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-68 "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 35-130 шешімі
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-68 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 49 542 мың теңге;
2) шығындар 54 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 200 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 200 тысяч тенге.".
2. Приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решениию.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 200 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 200 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 28-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов