О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 21-75 "О бюджете Ескельдинского района на 2022-2024 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2022 года № 40-136
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 21-75 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26358) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 7 771 357 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 386 345 тысячи тенге;
неналоговые поступления 16 443 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 32 867 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 335 702 тысячи тенге;
2) затраты 8 138 094 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 142 810 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 229 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 86 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-75 "Ескелді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 40-136 шешімі
Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 26358 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 771 357 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 386 345 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 443 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 32 867 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 335 702 мың теңге;
2) шығындар 8 138 094 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 142 810 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 229 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 86 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 509 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 509 547 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 229 725 тысяч тенге;
погашение займов 86 916 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 366 738 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Сатанов К.Н.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 509 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 509 547 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 229 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу 86 916 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 366 738 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ.Н. Сатанов

25 779
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 155 141
1
Социальное обеспечение
280 709
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
280 709
005
Государственная адресная социальная помощь
280 709
2
Социальная помощь
787 479
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
787 479
002
Программа занятости
425 996
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 721
006
Оказание жилищной помощи
2 635
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 385
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 404
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
92 251
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
120 692
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72 395
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86 953
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 878
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 574
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 394
021
Капитальные расходы государственного органа
800
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12 110
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 075
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
7 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
75
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 025 288
1
Жилищное хозяйство
715 475
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

25 779
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 155 141
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
280 709
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
280 709
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
280 709
2
Әлеуметтiк көмек
787 479
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
787 479
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
425 996
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 721
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 635
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 385
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 404
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
92 251
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
120 692
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72 395
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86 953
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 878
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 574
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 394
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 110
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 075
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
7 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
75
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 025 288
1
Тұрғын үй шаруашылығы
715 475
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі