О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 16-81 "О бюджете Кербулакского района на 2022-2024 годы
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 12 сентября 2022 года № 25-139
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 16-81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 26261) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 10 173 947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 503 981 тысяча тенге;
неналоговые поступления 63 041 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 101 856 тысяч тенге;
поступление трансфертов 9 505 069 тысяч тенге;
2) затраты 10 364 787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 145 644 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 206 753 тысяч тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-81 "Кербұлақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 25-139 шешімі
ШЕШТІ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-81 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26261 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 173 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 503 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 63 041 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 101 856 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 505 069 мың теңге;
2) шығындар 10 364 787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 145 644 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 206 753 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов 61 109 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 336 484 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 336 484 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 206 753 тысяч тенге;
погашение займов 61 109 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 61 109 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 336 484 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 336 484 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 206 753 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 109 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 190 840 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кербулакского районного маслихата К. Бекиев
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от 12 сентября 2022 года № 25-139
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 16-81
Районный бюджет на 2022 год
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 190 840 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 25-139 шешіміне қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-81 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

795 766
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
795 766
002
Программа занятости
355 097
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41 374
006
Оказание жилищной помощи
11 684
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81 158
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 279
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114 957
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
105 342
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
83 875
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
67 209
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 209
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 641
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 547
021
Капитальные расходы государственного органа
600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 196 933
1
217 041
472
Отдел строительства и градостроительство района (города областного значения)
217 041
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
121 976
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
95 065
2
Жилищное хозяйство
1 893 434
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 893 434
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
32 867
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 860 567
3
Благоустройство населенных пунктов
86 458
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

795 766
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
795 766
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
355 097
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41 374
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 684
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81 158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 279
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114 957
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
105 342
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
83 875
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
67 209
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 209
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 641
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 547
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 196 933
1
Тұрғын үй шаруашылығы
217 041
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
217 041
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
121 976
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
95 065
2
Коммуналдық шаруашылық
1 893 434
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 893 434
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
32 867
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 860 567
3
Елді-мекендерді көркейту
86 458
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі