О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2023-2025 годы
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 декабря 2022 года № 7-33-168.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 526 084 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 450 189 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 895 тысяч тенге;
2) затраты 623 310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97 226 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 97 226 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 8-13-60 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 37 854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 911 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 943 тысячи тенге;
2) затраты 41 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3831 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3831 тысяча тенге.

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-168 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 526 084 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 450 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 75 895 мың теңге;
2) шығындар 623 310 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97 226 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 97 226 мың теңге теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 8-13-60 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 943 мың теңге;
2) шығындар 41 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3831 мың теңге , оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3831 мың теңге.

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 8-13-60 (Вводится в действие с 01.01.2023).
15. Предусмотреть в бюджете города Жаркент на 2023 год бюджетные изъятия в районной бюджет в сумме 339 308 тысяч тенге.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7-33-168

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 8-13-60 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2023 жылға арналған Жаркент қаласының бюджетінде 339 308 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін.
16. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-168 шешіміне 1-қосымша